| DhannyCa a întrebat:

Imi place mult de o fata din clasa a 8-a, eu sunt a 11-a, nu prea vorbesc cu ea, pe facebook deloc, doar daca ne intalnim cateodata la strand sau undeva, dar acum ca a intrat frigul nu ne mai vedem si nu vorbim. Ea nu stie ca o plac, cum as putea incepe o conversatie si ce sa spun dupa...Bine, incep cu ceau, cea faci, cum esti. si cam atat... Ceva sfaturi? Nu stiu cum sa incep, nu suntem cine stie ce prieteni, la strand de ex era cu mai multe fete iar eu cu un prieten si le alergam, aruncam in apa etc Abia am vorbit.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baiatuleee baaaa, ai 17 ani ce naiba? lasa minorele in pace si vezi-ti de fetele de varsta ta

| Deac_Ionut-Narcis_1996 a răspuns:

Poti vb despre ce ii place ce nu ii place si asa incerci sa o cunosti si mai incolo te descurci e foarte usor adica mie mi-a reusit cu chestia asta.