| croissant a întrebat:

Hristos a inviat! Am si eu o intrebare:d E adevarat ca de la pupaturi pe gura nu poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Claudia a răspuns:

I don't want to see pupaturile si saruturile nu au legatura cu sarcina x_X, ca sa ramai insarcinata trebuie sa intreti relatii sexuale straight face.

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat a înviat!
Este foarte adevărat că nu rămâi însărcinată.
Sarcina apare când ai contact sexual neprotejat în perioada de ovulație cu un bărbat.
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

Salut!
Adevarat a inviat!
Da, este real 100%, nu stiu de unde stii tu aceasta prostioara insa crede-ma ca nu este reala. Pt. o sarcina este nevoie ca baiatul sa introduca penisul in vaginul unei fete ( la pruna daca astfel tu esti invatata si vei intelege cel mai bine probabil), si isi sa drumul, ejaculeaza inauntrul vaginului, unde, sunt sanse foarte mari ca unul dintre spermatozoizi sa se uneasca cu celula ou, numita ovul, a unei fete. ps: trebuie sa faca asta neprotejat.pe cand pupatul nu are nici o legatura, dar chiar nici una.

Nu stiu cat de mult te-am lamurit despre cum se efectueaza o sarcina. Sunt sigura ca ai multe nelamuriri acum. Ai putea sa cauti pe google, dar chiar vei invata la scoala in clasa a5ahee hee. Oricum mai ramai la categoria dragoste si sexhee hee, este o categorie educativa din punctul meu de vedere din punct de vedere chatterbox sexual, astfel incat poti invata din greselile altora, sau chiar mai mult, de a sti despre riscuri, si lucruri mult mai necesare poate.

Paste fericit!

| unknow a răspuns:

Adevarat a inviat!, catzi ani ai de intrbi asta laughing,. ba din contra, o noapte fierbinte porneshte mereu de la un sarut, nu are nici cea mai mica legatura faptul ca nu poti ramane insarcinata ca pupaturilewinking
sper ca te-am ajutat bafta multa`n viataa si cat mai multe pupaturiwinking

| AnNe a răspuns:

Sigur ca nu poti ramane insarcinata daca iti bagi pi**zda in cineva(scuze)de la pupaturi niciodata funda?

| AnNe a răspuns:

De la pupaturi? nicidecum ramai numa daca iti bagi piz**da in cineva(scuze)de la pupaturi niciodata funda?

| Alișa00000000000 a răspuns:

rolling on the floor)))) Doamne, logic ca nu pai ramane insarcinata...dar poti ramane daca o faci pe alta partehappy.

| Daniella a răspuns:

Nu te mai lua dupa tot ce spune lumea.Ei vor sa isi bata joc de tine si reusesc.Nu mai fi asa credula, ca stiu ca nu ai scos-o tu pe asta happy

| BellsC a răspuns:

Nu,stai linistita!:*

| Kalyn a răspuns:

Eu pun pariu ca e fake

| MarioOnette a răspuns:

laughing)))tu esti sanatoasa clar cu nu.laughing))

| alliss a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta rolling on the floorrolling on the floor morrrr rolling on the floor

| GeorgianaDragus a răspuns:

Teoretic nu...dar se spune ca de la saruturi se ajunge la mai mult, nu?

| Nechaty a răspuns:

rolling on the floordoamnelaughing Cum poti sa spui asa cevalaughingPun pariu ca nu ai mai mult de 10 ani

| Claudia_1005 a răspuns:

Doamne am trait sa o mai aud si pe asta e logic ca de la pupaturi pe gura nu ramai insarcinata...

| andrei213 a răspuns:

Da ma ia ala sperma in gati si tio da tie si ramai gravida esti nebuna?laughing)rolling on the floor))

| BiaLoredana a răspuns:

Bunica bunici mele nu are copii si facea sex in fiecare seara

| BiaLoredana a răspuns:

Timp de 2 ani

| CynicalCunt a răspuns:

Da, si cand suflii nasu faci avort.

| KarmaChameleon a răspuns:

Daca te saruti pe gura ii absolut sigur ca nu ramai insarcinata.

| Loka a răspuns:

Nu ramai.stai linistita, doar prin contacte sezualewinking. relaxe:*

| Alex939291 a răspuns:

Nu draga. de la sarut nu ramai pentru ca gravida se ramane doar cand ajunge spermatozoizi in pasarica... adica o sa inveti cehestiile astea in a 7 la anatomie daca nuh o sa inveti de la un baiat pe la 17 18...

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Normal ca nu poti ramane insarcinata. Poti ramane insarcinata dupa un contact sexual, dar dupa ce ti-a venit ciclul.

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Logic ca nu ramai insarcinata ~ te saruti cat vrei tuwinking
Atata timp cat nu au loc contacte sexuale e totul OK ~ deci nu ramai insarcinata de la simple saruturi :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde cu ce te pupi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de la un pupic pe gura ramai insarcinata, atunci cand il ti de mana pe baiat ai contact sexual si atunci cand bei laptic te dezvirginezi^^, app cati ani ai? 8? ori ai fi vreun extraterestu?

| Serj_6410 a răspuns:

happy Sigur ca e adevarat

| malinaiuby a răspuns:

Da Fernanda e adevarat normal ca nu ramai insarcinata daca te pupi pe gura...sa ramai insarcinata trebuie mai mult... fundita?