| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat.
Daca am visat aseara ca am sarutat o fata in fata a multor baieti si fete langa baia baietiilor se va intampla ceva de genu?
Voi saruta aceiasi fata dar in alt loc?
Poate alta fata in acelasi loc?
Sau alta fata in alt loc.
Ajutorsad
Si as putea sa revisez visu? daca DA cum?
adica in general vise.

Răspuns Câştigător
| Alyy_3284 a răspuns:

Buna.
Depindeee...daca ai har in vise sau in vorbe se poate implinii oricee.winking
Eu de multe ori visez chestii care se intampla.
Si daca vrei sa ai din nou acelasi vis gandeste'te la persoana respectiva inainte sa adormi si dupa o sa o viseziwinking. nu'i baga in seama pe aste de mai joslaughing
Baftaakiss.

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Daca nu lupti ca visele tale sa devina ci doar stai si ramai indiferent...fi sigur ca nu o sa se indeplineasca

| βɛιвιι a răspuns:

Asa visam si eu ca ma sarutam cu unu care habar nu stiam cine e=]]

Si nu sa int si in realwinking