| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Faza e ca acum am visat cu un baiat pe care l-am vazut pe la scoala. Nu am vorbit niciodata.
( fara sa ma gandesc la el sau ceva am visat )ca eram pe ceva scari si mo pus mana pe mana mea si ca am urcat amandoi, apoi mo luat de mana si mo tras langa el, nu ne-am sarutat. Eu am 15 ani, iar el 18.

1. Ce inseamna acest vis?

2. Urmatoarea zi sau in decursul a mai multor zile mi se va intampla feva legat de el? Sau o sa interactionam cumva gen: sa se bage in seama cu mine,, sa ma priveasca etc.

3. Eu nu m-am gandit la el inainte sa visez ca asa se zice ca cica,ai adormit cu gandu,la el".
Nu vreau chestii de genu; nu cred in vise, e doar un vis. Mie mi s-au intamplat multe vise in realitate de aia nu mai stiu ce sa fac...in legatura cu sitatia asta.

Vreau cat mai multe raspunsuri si cat mai complexe! Multumesc pentru rabdare.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

1) Visele nu au legătură cu realitatea. Când l-ai văzut, imaginea lui s-a întipărit în subconştientul tău. Iar, subconştientul tău păstrează pentru totdeauna acea informaţie/imagine şi nu prelucrează nimic din ea.
2) Nu suntem clarvăzători să îţi spunem dacă o să te bage în seamă sau nu. Este posibil să te bage în seamă din pură coincidenţă.
3) Nu este o întrebare, doar o afirmaţie. Nu trebuie să adormi cu cineva în gând ca să îl visezi la noapte.

Dacă nu vrei adevărul de ce ai postat întrebarea? Nu eşti deloc informată despre vise şi misterele lor.

| T0T a răspuns:

Singura semnificație a visului este că îl placi. În rest visul nu influențează cu nimic realitatea, ci realitatea influențează visul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu il plac... Ii un baiat pe care l-am vazut pur si simpku pe holul scolii!

| Țoglă a răspuns:

Ți-a rămas întipărit în minte...nu înseamnă cel te place sau invers.