| greenmile00 a întrebat:

Http://wp.me/p1tOne-1w

e o fata frumoasa care asteapta impresii de la voi... ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E o fată drăguţă,dar acum va primi păreri pro şi contra, din moment ce şi-a postat datele personale.
Ar trebui să aibă grijă de ea acum, sunt tot felul de ciudaţi pe net...

| GeorgiV a răspuns:

Bună! Știi ce nu înțeleg eu? Cum o fată frumoasă, care este contientă de valoarea ei, poate aștepta impresii de la niște necunoscuți. Ce ar putea ea aștepta? Pe Făt-Frumos? O paletă mai largă de potențiali iubiți?
Uite, nu vreau să fiu rea, dar această Andreea este, după părerea mea, o fată drăguță, și sincer, nu înțeleg cum naiba poate să fie singură? S-a gândit oare că poate făcându-și promovare pe net va găsi circa 95% tipi mișto a căror primă preocupare nu va fi tocmai profilul psihologic și inteligența ei? Și decât așa, personal, prefer singurătatea.
Părerea mea este că ar trebui să fie mai atentă în jur. For Good.s sake, este în București, CAPITALA, și nu are pe cine găsi? Din două una- ori are circa 10-15 amici care o vor și nu știu cum să se exprime, ori nu știe cum să se orienteze pentru a căuta ceea ce dorește. Sau, Bucureștiul este o adunătură de neciopliți (și oricât de sceptică aș fi, totuși, refuz să cred asta).
Deci, mesajul meu pentru Andreea: nu fi atât de dornică în a avea un prieten. Poate că nu ai unul pentru că vrei prea mult asta, și nu te mai concentrezi pe ceea ce ai deja. Fi tu însuți, și crede-mă, cu sau fără net, o să ai un prieten. Cel puțin.
O seară plăcută!