| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Ce parere aveti despre blogul meu? Merita sa continui? http://wp.me/p78cNt-2

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bloguriile personale nu prea sunt citite de multa lume o spun din propie exprienta, tu faci cum sti, multa bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca scrii doar intrebari filosofice fara sens nu mai continua...

| aXy99 a răspuns:

Nu este cel mai interesant pe care l-am citit, dar merita sa continui. Poate vei gasi subiecte mai interesante despre care sa vorbesti/povestesti. Toti aia mari au pornit de jos, deci...SUCCES!

| R0R0 a răspuns:

Da.
Continua!

| milkie a răspuns:

Imi place blogul tau. Totusi, diacriticele sunt mai mari decat restul literelor cu fontul ala. Deci mai bine gasesti alt font sau renunti la diacritice. Noroc cu blogul ^^

| DeeaDede1010 a răspuns:

Este super fain. Mie imi place. Ar trebui sa continui, deoarece este interesant