| lextim a întrebat:

Http://www.sosdogs.ro/ faceti si voi o fapta buna si adoptati un catelus:* am scris in categoria asta pentru ca la cauze nobile nu intra nimeni:|

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oamenii abia se întreţin pe ei înşişi şi tu vrei să luăm potăi acasă?!
De ce nu iei tu vreo 1000 dacă tot îi iubeşti aşa de tare?!

| Zenithf a răspuns:

Ce dragut(a) esti, nu cred ca se va supara nimeni ca ai postat aici, la urma urmei trebuie sa ai iubire si pentru animalele astea. Din pacate, eu stau la bloc si nu vad cum as putea tine un catel acolo. straight face
Domnul fie cu tine.

| Dan a răspuns:

Saraci caini unde au ajuns, sunt finte necajite si lasate sa moara. Lumea asta in care traim a devenit egoista, nu le mai pasa nici de semenilor, dar mai de animale.Este un indemn foarte frumos din partea ta, sper sa gasesti si oameni cu suflet mare care sa adopte cani.Noroc!

| lextim explică:

Stiu ca stupidul pe care ti l-am dat oricum nu te va schimba cu nimic. de ce exista oameni ca tine? take care

| lextim explică:

Am zis ''oameni''? :O doamne scuzati ce greseala imensa! JAVRE!

| YqLmX a răspuns:

Daca e buldog sau pitbul sau bishon il iau daca e pichinez tot il iau ca sal omorlaughingBafta

| cryss_6160 a răspuns:

Buna! Sper ca sunt pe site si oameni cu suflet mare care saadoptehappy... As adopta si eu unul dar stau la bloc si nu malasa parinti sad

| CatalinGeorge a răspuns:

Kit ca stau la bloc o sa iau un caine...aceste animale sunt neajutate si noi trebuie sa le ajutam! uneori cainii sunt mai importantii ca oamenii.cne ne apara? e ca un sufletel cand ai nevoie si la probleme e chiar ff relaxant sa stai cu un catelus langa tine parca te mai alina putin