| Neeed a întrebat:

De ce a fost abandonată categoria Cauze nobile?

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Nu a fost abandonata, nu poti posta acolo. daca ai putea, toti milogii s-ar duce acolo si ar zice "aoleo am 7 copii si nevasta-mea e in carucior, donati va rog in contul BRD XXXXXXXXXXXXXXXXXXX o suma de bani, cat de mica"

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Salut cristi202

| Neeed explică (pentru Woodenpints91):

Cristi202? cât ai băut de mă confunzi cu altcineva?thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Neeed):

Nu despre tine era vorba. Cristi202 e un nene căruia i-a luat foc casa, şi el a avut voie să posteze la cauze nobile. Eu încă mai fac miştouri pe seama asta.

| CoquineNoire a răspuns:

De indiferenta oamenilor?
si poate cazurile expuse erau inselatorii

| elasexygagica a răspuns:

Tara arde si baba se piaptana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au disparut nobilii de pe site si si-a facut aparitia boierimea si cativa iobagi.