| Loredana96 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......himbari_2/
Va multumesc mult ca m-ati ajutat.Dar zilele astea am fost dezamagita, foarte dezamagita.Am aflat ca el cum vorbeste cu mine, vorbeste si cu alte fete.Ba mai mult,vorbeste astfel cu verisoara mea, prietenele mele.Am inteles ca timp de jumatate de an am trait doar in iluzii.Am crezut in cuvintele lui, dar nu s-a meritat.Ma aflu intr-o perioada foarte grea si astept sa imi revin.Nu pot sa cred ca tot ce mi-a spus au fost doar simple cuvinte care pentru el nu insemnau nimic.Ma aflu intre iubire si ura.Mi-e greu sa imi imaginez ca e timpul sa il scot din inima mea, dar in acelasi timp nu pot trece peste minciunile lui.Am decis sa rup orice legatura cu el.Dar in citeva zile implineste 23 ani.Nu ma pot decide sa ii scriu La Multi Ani, sau sa nu-l felicit deloc.
Ce ziceti?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu esti singura in masura sa stii daca el merita sau nu sa primeasca si de la tine o simpla felicitare. Daca te decizi afirmativ, atunci limiteaza-te strict la textul unei simple felicitari, nimic mai mult. Viata poate fi si mai frumoasa, si fara el.

| Dariusuu a răspuns:

Scrie-i un simplu la mulţi ani, fără prea multe cuvinte siropoase doar scrie-i un simplu la mulţi ani.

Cred că e timpul să înţeleagă că orice greşeală se plăteşte.

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu-i zi nimic, eventual fa-i o dedicatie: http://www.youtube.com/watch?v=zyjp4rmP7Wg (e o gluma, sper ca macar ai zambit)

| marin81 a răspuns:

Lasa-l in pace/ Daca vrei sa renunti cu totul la el lasa-l in pace, daca nu felicita-l/ asta doar tu poti sa stii

| bobo37 a răspuns:

Esti prea credula. vine un fraier iti vorbeste frumos si tu crezi ca e mare iubire intre voi