| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ult-ca-de/ Voi chiar nu ati inteles nu sunt narcisista, egoista, frustrata sau ceva gen doar ca. Ea nu e o persoana calda ea priveste numai ambalajul daca nu ai o fata pe gustul ei face asa "pleaca draq de aici ca esti urat" Umbla numai cu 2 fete deoarece noi celelalte fete nu suntem de nasul ei. Ea daca ii ceri ceva se supara si e revoltata daca mie imi ceri un pix nu ti-l mai cer ca nu fac ca ea pentru 2 lei (nu, nu e saraca e bogata) Intodeauna ne vorbebeste urat si astea si umbla cu fete mai mari ca ea citez" voi nu sunteti de nasul meu" Cum a zis cine a raspuns al doilea am priviri calde si din astea privesc in interior cat si in exterior. Nu am vrut sa sun ca o frustrata vroiam sa stiu de ce baieti prefera o fata cu mii de fonduri de ten pe fata, rimel, ruj. Atat, atat vroiam sa stiu. De imbracat ne imbracam la fel adica blugi mulati si bluze albe (diriga) bine ca eu iau cam niste bluze mulate, dar nu a comentat nimic. Nu am vrut sa par "zeita" si ea "muma paduri", dar pe bune va rog baietii raspundetim la intrebare de ce va place o bronzata cu mii de farduri decat o fata naturala nu neaparat eu, ci si voi alte fete care cititi aceasta intrebare.

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Majoritatea baietilor asa sunt draga mea, se uita la ambalaj mereu, si nu la continut. Fetele par mai frumoase, sexy si atrag foarte multa atentie cu farduri si machiaje pe ele. Dar sa stii ca nu toti baietii prefera astfel de fete, alti baieti prefera mai mult fetele naturale, fara nici un fel de machiaj sau altceva, ci sa fie ele asa pur si simplu. E mai de apreciat o fata care e frumoasa si cu si fara machiaje decat una care are nevoie de nu stiu cate machiaje ca sa se faca frumoasa. Isi ascunde uratenia, si astfel dovedeste ca nu e genul de fata tocmai sufletista, ci este materialista si superficiala. Asa sunt baietii scumpo, dar nu sunt toti la fel!

| Yaguar a răspuns:

Baietii au gusturi diferite unora le plac fete mai sexi de obicei celora care se ghindesc mai mult la sex, iar altora le plac fete mai dragute care se ghindesc mai mult la o relatie, unora mai baietoase altora mai feminine. Asa fata cum ai descris poate sa le placa unor baieti dar altor baieti nu lear placea chiar deloc asa gen de fete.

| costel24ro a răspuns:

Probabil ca e mai usoara! e genu de femeie caruia ii place alcol droguri si mult sex...asta e o posibila explicatii.iar acei baieti care se uita la ea, vor o partida de sex salbatica, de aceia privesc ambalajul.si poate ca pe o parte e foarte corect asa, ( corect pentru tine ) pentru ca nu trebuie sa cucereasca o fata ca tine pentru o partida de sex si apoi sa te lase sa suferi.asa ca intra in peisaj fata asta care ofera pe tava.iar pentru tine...ce e al tau e pus deoparte.

| aL3xzz a răspuns:

Mergi la un doctor ca ai o problemastraight face