| nicol20 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare, in mare este doar pentru fete dar se poate si la baieti; voi ai umbla cu un baiat/fata dupa caz care a fost in detentie? va multumesc

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Depinde de om. Teoretic un om scăpat din închisoare e un om care și-a ispășit pedeapsa, nu trebuie tratat ca un paria, e un om obișnuit, care a greșit dar a înțeles ce a făcut greșit, a fost pedepsit și acum e considerat ok încât e eliberat.
Depinde și pentru ce a fost condamnat. Dacă a omorât pe fosta iubită e total altceva decât o condamnare pentru furt sau ucidere din culpă la volan.
Practic însă la noi pușcăria nu are și rol de reeducare, mulți dintre cei ce ies de acolo ies nevindecați și chiar mai periculoși, mai răi. Depinde de om, dar pentru siguranță alege bine înainte și de preferat un băiat fără cazier happy

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Depinde de motivul pentru care a fost inchis, daca a fost vinovat sau nu. In ziua de azi, oamenii sunt inchisi chiar daca sunt nevinovati.

| Purec a răspuns:

Daca il iubesti, si te iuebste, nu conteaza trecutul lui. Desi am dubii ca este bine, atunci cand iubesti, merita sa risti

| Rebecca009 a răspuns:

Una din fanteziile mele este sa ma culc cu un criminal in serie. ar fi palpitant...

| raspunz a răspuns (pentru Rebecca009):

Cred că e riscant și stupid, ai putea ajunge următoarea sa victimă. În general criminalii în serie sunt psihopați, nu au sentimente, nu ar avea regrete.
În schimb ai putea să "joci" fantezia fără acest risc, împreună cu prietenul tău normal. Se cheamă sexual roleplay, el pretinde că e un criminal și tu că ești victima, câtă vreme e doar joacă totul e safe.

| VadTot a răspuns (pentru Rebecca009):

Fetit o nu te mai lauda ca ai vrea sa te culci cu un criminal in serie ca ti Garantezi eu ca daca l ai vedea in fata ochilor nu ca ai face o cu el ci te ai satisface singura de fricalaughing)Si inca ceva fantezie de asta sunt cam la majiritatea fetelor si femeilor asa ca lasa o mai usor cu o astfel de fantezi si laude!laughing))

| dadonexus a răspuns:

Sincer depinde de om nu toti isi invata lectia.Concluzie? Nu pentru ca poti avea mari surprize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre asta sunt multe de spus.Depinde ce a facut omul respectiv.Depinde si de ce simti tu fata de el si daca simtiti reciproc acel sentiment.