| Victor_6850 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=cpXGJUxfIAA
daca arunci prezervativul pe bancheta. raman urme? cu ce scot si eu urmele? ca daca ma prinde tata ca am facut prostii la el in masina... e nasoale

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Depinde de multi factori (secretiile ramase pe prezervativ, materialul banchetei, cine stie...). mai bine ar fi sa fi atent si sa nu il arunci pe bancheta din spate, pune'l pe covoras jos dupa ce termini cu el, daca nu ai alta posibilitate, dar nu il arunca pe jos... fi eco goddamn'it!
cat despre batran, nu cred ca s'ar supara, totusi, baiatul lui s-a facut mare, ar trebui sa fie fericit, nu? happy
bafta si always stay protected

| baby_6056 a răspuns:

Hmmmmmm.victor victor.pai cred ca cu niste servetele umede se rezolva totul.ai grija data viitoare fii mai precaut si du-te la un hotel sau aruncal afara.