| Pyskiss a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=vln0gMY_PYM mda:)) Cel mai sincer raspuns si ce as putea sa fac:)) are funda:)):))Nu conteaza ca e critic sau altceva:) oricu mdau funda dar sa fie foarte sincer:) cel mai sincer funda:D

Răspuns Câştigător
| Snufkin a răspuns:

Mie sincer imi place happy este sincera si draguta :* DATI LIKE!

12 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Imi plac acordurilde de chitara simelodia are voce baiatul dar nu se aude prea bine... Desi pot destinge ceva de bun gust de ceva de prost gust desi sunt un fel de rocker ( Rock gothic ) daca mai gsesti ceva de gnul trimite-mi sitelul te rog imi place tu ai postat-o?

| Pyskiss explică (pentru 4l3x4nd3r):

Mda.voce nu prea am cam 10% de am poate nici atat da mno mersi de incurajarewinking

| Pyskiss explică (pentru 4l3x4nd3r):

Da eu canthappy

| radugolgolut a răspuns:

Tipul ala nu are nici o legatura cu muzica, voce nu are si nici la chitara nu se prea pricepe(de la inceput pana la final canta doar 3 notelaughing)

| Pyskiss explică (pentru radugolgolut):

Ms.de asta l-am si pus sa se amuze altii.laughing app. sunt 4 note de fapttongue si sa stii ca, cant foarte bine la chitarahappy fa un video si tu si pune pe youtube cu cv instrumenthappy sa te vadwinking Si api mai vb de instrumenttongue

| Snufkin a răspuns (pentru radugolgolut):

O face din placere, e tanar nu este expert si nici nu vrea sa para. este un gen Chill Out! si de voce are voce doar ca nu o are lucrata, nu cred ca ii o problema ca canta 3 note )

| Pyskiss explică (pentru Snufkin):

Ms.Stiu n-am voce lucrata mi-am dorit intotdeauna sa am dar n-am reusit acum m-am pus serios pe treaba, asta am facut-o de amuzament, ca mno sa o las si amintire s avad de unde am inceputhappy Iarasi Piesa daca numa pe 3 game + sol major...de sfarsit la strofa nu mai pot baga alte game, stiu destule da daca piesa asta se canta in galmele astea na mce face.

| Snufkin a răspuns (pentru Pyskiss):

Sati zic cev amuzant laughing si eu am voce.multi imi zic. da nu-i lucrata.eu degeaba lucreaz la ea ca nici sol major nu stiu ce e laughing xD.sunt mai mult cu dansu, hai si u in bv sa vezi happy. altfel cred ca are rost sa incerci vocea, daca nu la prof/a atunci cu un prieten/a care poate canta frumos tongue mult noroc ^^ :*

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Sincer am ascultat vreo' 10 secunde si inca ma zgarie pe creier!

| PrecupIulian a răspuns:

Prietene cei care te plac canta cam tot ca tine cred sau mai rau. Nu canti grozav dar nici prost. Vreau sa ti mai spun ceva : in viziunea ta nota = acord? Mai corecteaza te! Bafta mai departe si ai grija pe viitor ce versuri folosesti la ceea ce canti, pentru ca cei care te asculta se uita si la aspectul asta!

| Pyskiss explică (pentru PrecupIulian):

Mda.Ms de sfaturi stiu ca am foarte mult de lucrathappy...Dar asta e doar inceputulhappy si nu am ce sa fac nu stiam ce piesa sa aleg de inceput asa ca am luat`o asta, na mce face daca asa`s versuriletongue

| Claudi4udi a răspuns:

Chitara este relativ ok, dar vocea e cam behaita, sincer.happy