| AnemonaP a întrebat:

I-am spus unui baiat ca-l plac si ca simt cv pentru el, am mai vb si a 2a zi a spus daca ne intalnim, ne-am intalnit intr-un parc, mai era cu 2 baieti, am mai stat si cand ei au plecat a spus ca mai sta, si dup ace plecam spre o fata m-a intrebat:,, si. ce ziceai ca simti pentrumn?", azi i-am spus daca maine mergem noi doi la plimbare el a spus ca nu stie si peste vreo 20 min mi-a cerut nr de tel, credeti ca ma place? Cand merg cu el mi-e cam rusine, ce sa fac ca sa nu-mi mai fie? funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Are interes in tine il placi, ca sa nu mai fi rusinoasa depinde de tine mentalitatea ta trebuie sa o schimbi si sa nu te gandesti la acea rusine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LiviuAlan a răspuns:

Ce ai scris? Oricum cred ca e posibil sa te placa.Incearca sa nu mai fi rusinoasa. Poate iese ceva! Baftawinking (PS:ai grija la gramatica crying )

| gabriel_9090 a răspuns:

Pai scuze cat-i zic dar n-am prea inteles intrebarea dar daca stai bine sa te gandesty sa-r putea sa te placa dar ai facut bine ca iai spus ce simti macar te-ai descarcat.incearca sal tragi de oparte si sa-i spu ca daa te iubeste sa te sarute dar numai daca ai curaj daca nu lasa-l vreo cateva zile sa vezi ce face si dupa aia il tragi cu usurelu spre tine n-are de ce sat-i fie rusine daca il placi.dar te-as sfatui sa nu astepti spune-i direct sa iesity voi 2 sa sa poti sa-i spui mai bine ce simti multa bafta.