| AnemonaP a întrebat:

I-am spus unui baiat ca-l plac si ca simt cv pentru el, am mai vb si a 2a zi a spus daca ne intalnim, ne-am intalnit intr-un parc, mai era cu 2 baieti, am mai stat si cand ei au plecat a spus ca mai sta, si dup ace plecam spre o fata m-a intrebat:,, si. ce ziceai ca simti pentrumn?", azi i-am spus daca maine mergem noi doi la plimbare el a spus ca nu stie si peste vreo 20 min mi-a cerut nr de tel love struck, credeti ca ma place? Cand merg cu el mi-e cam rusine, ce sa fac ca sa nu-mi mai fie? funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Ivallll a răspuns:

Am facut si eu asa odata i-am spus unui tip ca-l plac ne-am intalnit a doua zi si am fost impreuna o saptamanalaughing trebuie sa-i lasi sa vina ei la tine... sa alerge ei dupa tine nu tu dupa ei, asta e greseala noastra.Si cu rusinea nu stiu depinde de fiecare...tongue

5 răspunsuri:
| Alex_1359 a răspuns:

Daca ti-a cerut numarul de telefon, a acceptat sa iasa cu tine, inseamna ca te place happy, dar...worried eu sunt baiat. si multi dintre noi mai vor si alte chestitongue, vezi cum o sa se comporte happy Mult Succes

| Mihaela111 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti nu sa faci ceva special

| cosminsilviu a răspuns:

Păi nu are de ce sa te feresti... daca il placi e ceva normal cred! funda?winking

| AlEx0 a răspuns:

Fai un sex oral ca asa poate se si insoara cu tneXD...

| karryna1 a răspuns:

Fi tu insati, vorbeste deschis cu el si nu o sa iti mai fie rusine... pai, faptul ca ti-a cerut nr. de telefon hm. e ceva, inseamna ca vrea sa tineti legatura si cine stie. poate vrea sa fiti si impreuna smug

sper ca te.am ajutat :*