| AnemonaP a întrebat:

I-am spus unui baiat care il iubesc, ca-l plac. El a spus ca nu-l intereseaza, si ca nu ma place.Nu mai pot de durere sad ce ii pot zice ca sa inteleaga ca ma doare? dar nu ma sa intalnesc cu el fata in fata, poate nici pe mess Plang de numai pot crying. Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Incearca atunci cu un mail.Ia-ti tot timpul din lume si scrie-i un mail pe care abia cand il vei considera perfect si crezi tu ca i-ai spus tot ce trebuia sa afle, trimite-i-l! Asa nu va avea cine sa te intrerupa! Fa-l sa inteleaga exact ce te-a ranit.

| ionutzul31 a răspuns:

Iti cauti altul.Si daca raspunsul ti se pare stupid, atunci nu stiu unul mai bun.happy

| CloseToYou a răspuns:

Buna Andra!
Pai primul pas l-ai facut,i-ai zis ca il placi. Felicitari pentru curaj! Din pacate el nu simte acelaasi lucru pentru tine...sadStiu ca te doare,si probabil ca stie si el asta, dar nu ii pasa fiindca, ei bine nu te place asa cum il placi tu.Solutia ar fi sa incerci sa il uiti.Si incearca sa nu mai plangi, o sa treaca promit! Intotdeauna trecehappy. Stai linistita, daca el a fost atat de...incat sa-ti spuna ca nu-l intereseaza si ca nu te place, inseamna ca nu te merita si ca nu are rost sa plangi dupa o persoana de genu' si nici sa mai insisti.O sa gasesti baiatul perfect, care sa te iubeasca pentru cine esti si nu o sa te faca niciodata sa suferilove struck
Bafta multa!:*>big grin

| Madu_5369 a răspuns:

Pai cea mai mare greseala i`ai aratat ca`l placistraight face spune`i ca ai avut un moment prost si te`ai lasat dusa de valll nimic din ce ai spus este adevar. si apoi dai de inteles finut ca il placi fal sa introarca capul d tine, fi stilata, calculata, misterioasa si chiar uneori indiferenta sa-l pui pe ganduri FUNDA?

| DarkRoses a răspuns:

Stii ce? Asa sunt baietii. Tine cont ca macar nu ti-a zis cv aiurea sau ti-a ras in fata. Daca nu-i interesat, atunci nici tu nu trebuie sa fii.winkingIgnora-l si fi rece.Asa va veni el la tinehappy Da-l incolo de nesimtit.Dc ar trebui sa plangi tu pentru el cand el ar trebui sa planga dp tine? Fi o fata desteapta si nu te lasa cuprinsa de durere.Lupta! Pt ca e doar o chestie d moment pana cand iti va trece si apoi vei rade.Nu-ti pierde demnitatea pentru un baiat.Bn ca nu s-a intamplat cv mai gravwinking ca baieti draguti sunt in toaata lumea.Are balta pestewinking

| MrSnuggles a răspuns:

Incearca sa ii fii cea mai buna prietena (chestii de gen), si iti spun ca cu timpul va ajunge sa te placa (is baiat si stiu pe propriami piele ), la faza ca ai spus ca il iubesti, zici ca a fost ceva de moment etc.
winking

| awsome1 a răspuns:

Incearca sa spui la status ca esti ai inima rupta, cauta alti baieti sa il faci gelos si apoi iel va veni singur la tine(seb_seby7 e id meu daca vrei sa fim impreuna