| Floreenofficial a întrebat:

I-ati prins vreodata pe parintii vostri facand? Sau i-ati auzit? Sau daca nu pe altcineva, poate chiar voi sa fi fost prinsi de candva?laughing
Nu zice nimeni ca ati pandit laughing ci doar daca ati auzit sau vazut ceva intamplator/accidental.

Răspuns Câştigător
| NoNameToday a răspuns:

L`am auzit pe fratele meulaughing. era cu iubita lui. iar eu drac de copil. m`am dus la ei.usa era inchisa. dar am auzit eu ceva sh apoi m`am facut nevazutabig grin

21 răspunsuri:
| User a răspuns:

Facand ce? Clatite? Ohoo, de cate orihee hee

| Dan a răspuns:

Nu, dar am vazut la baraj o partida de amor intre doi iubitei! happy

| LoveAngel223 a răspuns:

Nu i-am vazut dar am vazut intr-un parc in copac doi(ca la ei nu sa inventat patuk)

| lextim a răspuns:

Pai intr-o noapte pe la 2 asa. ma trezesc niste zgomote. atata se scartaia patul de la etajul de deasupra mealaughing locuiau 2 obezi acolo:devil) tipa aia tzipa ca o nebuna zici ca era la opera

| Spufff :x a răspuns:

Nu ia. m prins niciodata rolling on the floor. dar avea un vecin. alaturi de mine. in fiecare seara dadea show`ri [in sufragerie] si dormitorul lui e langa peretele din camera mealaughing si stateam cu mama intr-o seara.[am ascultat manele si house] de la el. pana n`am mai putut rezista. cand aud deodata ce tipa una" ahhh ce bine e. mai vreau" rolling on the floor). mi-a fost atat de rusine fata de mamalaughing). acum cand vb cu mama radem laughing))

| Gosh. a răspuns:

Nu, doamne! Si nici nu-mi doresc, cred ca e o experinta neplacuta.
In schimb o aud pe vecina' in fiecare seara.
Creeeepy!

| valentinamarinamary a răspuns:

Aaaa...parinti nuuu laughing).dar aveam vreo 8 ani cred si parintii mei au primit 2 oameni in gazda.o fata si un baiat..si treceam pe hol si era usa deschisa la ei in camera si mie imi spusese mama sa le zic cevasi daca tot era deschis am intrat ...si mi-as fi dorit sa nurolling on the floor)! El o lingea la picioare parca si ea il pipaia peste tot ..am iesit fff repede si nu am mai zis la nimeni asta. iata ca au trecut 6-7 ani de atunci si acum e prima data cand zic ceva cuiva!rolling on the floor

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu big grin.Si nici eu nu am fost prinsa de cineva deoarece eu nu am facut asa ceva laughing. Dar tu?

Pa, pa.

| cezy9693 a răspuns:

Ieu mi-am auzit parinti cand eram mai mica...laughing

| MsETouch a răspuns:

De vreo 2-3 ori pe parintii meilaughing

| MsETouch a răspuns:

De vreo 2-3 ori pe parintii meilaughing

| Bogdanst a răspuns:

A pana acum nu dar nici nu mi-as dori laughing. Ai patit u sa-i prinzi >>?laughing

| Ale_8242 a răspuns:

N-am auzit nimic suspect, doar că le scârţâie patul şi un loc mai bun decât dulapul cu haine n-au găsit unde să ascundă prezervativele.

| gabitu1000 a răspuns:

Odata un prieten a venit cu gagicasa la mine si cand s-a dus e la toaleta s-a dus si ea si eu cedeam ca nu vn m-a dus si eu poate siau rupt gatu si cand ajung ism vazut calare unu pe altu.
si pe parintii mei i-am auzit cand am vnt de la scoala cum tot de shh shhiau si cum scartaia patu.

| Kretu01 a răspuns:

In fiecare seara ii aud... laughing

| Zipyღ a răspuns:

laughing... i-am auzit destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut ocazia laughing dar nici nu imi dorescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. am 10ani si i-am prins in luna mai de cat ca mau mintit a spus ca i-a venit ciclulu de cat ca am auzit zgomote cum ar fi o ce bine e, mai vreau, ahh ce bine e, si de atunci am ramas cu traume.decat ca atunci i-am spus mamei ca stiu de dragoste nu ca stiu de sex. mi-a fost rusine. le-am gasit prezervativele si le-am rupt le-am ascuns. asta sear o s-o intreb pe mami ce s-a intamplat si daca ma minte din nou o sa-i spun ca nu o sa o mai iubesc asa poate o sa imi spuna.

Răspuns utilizator avertizat
| Adus a răspuns:

Da si ii mai aud si acum (au un pat vechi si scartie zici ca e gata sa se rupa ) eu cornu in perna si incers sa ii ignor

| ***Dolce*** a răspuns:

Am avut si asa ceva... din pacate peretii sint prea subtiri, ma enerveaza uneori si... dar au si ei dreptul la viata intima chiar daca au peste 50.bine ca pot!