| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost intrebate vreodata de un profesor daca sunteti virgine? Si inca ceva: i-ati prins vreodata pe bunicii vostri facand sex?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi se par aberante intrebarile si nu ma identific in ele!

| Razvan a răspuns:

Nu si nu.Nu vad legatura intre ele, doar ca sunt niste situatii destul de penibile la care nu as vrea sa asistbig grin

| Elena1234456 a răspuns:

Nu.nici chiar asa de nesimtiti nu sunthee hee.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu si nustraight face

| Ea12345 a răspuns:

Nu, dar o profa ne-a intrebat daca avem prieten big grin
Si...nulaughingDoamne fereste!rolling on the floorCred ca as fi fost :-& pentru vecie...happy

| Antonimu a răspuns:

Daca vrei, iti pot fi bunic si daca vrei sa ma vezi in actiune... ia-ti o camera d filmat si vino la mine acasa, sa vezi cum chinuiesc bunica rolling on the floor

| radu75 a răspuns:

Daca intr-adevar profu" te a intrebat asta vorbeste cu parintii tai, pare un pic cam pervers profu tau. referitor la acelact sexual, tu nu i ai vazut pe bunicii tai facand sex, ai vazut doi oameni normali facand sex. tu te ai exprimat referitor la asta ca si cand ai fi vazut ca doi carabusi facand sex, sunt oameni chiar daca sunt mai in varsta, inseamna ca mai merge, iar daca tu ai doar vreo 10 ani, mami cu tati ar avea vreo 20-22 asa ca bunica ta ar avea vreo 40 max 45. este varsta la care atingi maturitatea sexuala, varsta la care stii tot in materie de sex, placere, fantezii, sentimente s. a. m. d

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu si nu.

| Green a răspuns:

Nu si nu. tu ai trecut prin asta?

| ChristineW a răspuns:

rolling on the floor) in ora de dirigentie subiectul de discutie a fost viata mea amoroasa, si pana la urma sa trezit cel mai bun prieten al iubitului meu ( sunt in clasa cu el, iar iubitul meu este la alta scoala ) cum ne petrecem noi noptile. Asa bineinteles ca a fost subiect de discutie pentru toti profesorii si restul scolii. Si cu bunici, nu eu pe ei, ei pe mine. Dar tot nu inteleg cum sau trezit sa imi faca din senin o vizita la celalt capat al Bucurestiului.

| vladana a răspuns:

Sunt niste situatii penibile. dar ce s-a intimplat?
ce profesor te_a intrebat asa ceva? ar trebui sa vorbesti cu dirigintele. si faza cu bunici, nu sunt in virsta?
asta inseamna ca inca se mai iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cind te observa bunicii ca tragi cu ochiu' sa-ti spuna "du-te nepoate ca avem treaba, am hotarit sa-ti mai facem un unchi" rolling on the floor