| Raymiiiii a întrebat:

O intrebare interesanta! Ati fost vreodata prinsi facand sex/dragoste cu partenerul/a de parintii acestuia/ai tai sau altcineva cunoscut(chiar strain)? Daca da, cum ati reactionat?

1 răspuns:
| RXN a răspuns:

Prinsi in plin act,nu, nu am fost niciodata, intrucat avem grija cand si cum.Totusi,ne-am trezit cu niste rude de-ale lui in casa, el uitand sa lase cheia in usa.Noi ne mutasem din sufragerie in dormitor,prezervativele erau pe pat, eu eram in dormitor fara haine, iar incerca sa o dreaga si sa-i dea mai repede afara.Initial,a fost extrem de jenant pentru ca mai mult ca sigur si-au dat ei seama de ceva, apoi a fost extrem de amuzanta situatia.Pacat ca ne-a pierit si cheful.