| anonim_4396 a întrebat:

"iarba" iese la analizele de sange?

Răspuns Câştigător
| Knz96 a răspuns:

Buna, da iarba iese la analize, dar o poti elimina bea 2 pahare de lapte! si apropo nu stiu daca ai auzit, dar iarba face rau la par, acoperati parul' cu o caciula sau ceva cand fumezi happy bafta!

12 răspunsuri:
| th3on3 a răspuns:

Mmm.din cate stiu eu "iarba" se fumeaza, nu se injecteaza.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ma refeream cand ea ramane in corp, daca iti faci analize, iese pe fisa?winking... aiurea

| Fabian20 a răspuns:

Auf iarba:X...nu cred sa iasa

| Purec a răspuns:

Da, iese la analize.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Merci frumos purec21 si dupa cat timp dispare din corp? sau pot sa o elimin mai repede?

| whoocares a răspuns:

Iese si dupa 6 luni. happy

| kamykaze88 a răspuns:

Iarba sau maria se vede la analize de sange si de urina si persista in corp de la4 la6 luni depinde de metabolism din cate imi amintesc eu tongue mie trebuie sa dispara efectu in vara daca nu mai gasesc ceva laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da din pacate iasa la analize bat-o vina laughing
in general ca sa se,, curete,, in totalitate sangele trece si jumate de an bun.
Dar oricum daca vorbim de droguri excludem iarba deci nu ar fi o problema majora nu poate fi comparata cu coca sau hero.

| 999_6366 a răspuns:

Desigur ca iese,gandeste-te si tu putin cum ajunge substantele din iarba la creier, desigur ca cu ajutorul singelui, si cind faci o analiza a singelui arata tot

| byby54 a răspuns:

Da din pacate pentru tine... dar nici nu trebuia sa fumezi iarba!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Merci... treaba mea acumwinking

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru kamykaze88):

Mai gasesti laughing) ca sa declarat iarna mai lunga