| anonim_4396 a întrebat:

IATA CA in ieri vam adrest o intrebare foarte importatnta pentru mine, multumesc celor care m-au incurajat si mai putin celor care vb doar ca sa vb mai mult nimic... iata ca am vb cu el, deci din cuvintele voastre reiese ca ma iubesti deci mi-a acordat atentie si m-a ascultat pina la capat, apoi si-ai cerut scuze, chiar ieri nopatea, si m-a linistit, mi-a spus ca ma iubeste ii pare rau ca asa se intimpla si mi-a promis ca de miine va fi totul ca mai inainte, adica de azi, si ce credeti ca asa si a fost, azi mi-a sautat ochii stia ca am plins, imi saruta miinele, si isi cere scuze mereu, imi spune ca doar a fost o perioada in care ii este greu, si ca credea ca nu-l voi intelege, am vorbit sufletste si am luat decizia de afi impreuna si orice n-ar fi sa ne impartasim gindurile sincer fara a crede "ca nu ma vei intelege"... desi sunt eu mereu initiatorul si un om cu un suflet mai mare si care vreau mereu sa rezolv o problema chiar acum ca dac'mai apoi nu pot trai, acum ma simt foarte bine, chiar daca acum stiu ca se joaca, are o perioda grea in famile, m-a sunat am vb, si il las si eu sa se joace, cum a spus unul din voi se refugiaza, si totusi imi pare foarte rau ca in locul jocii cele se poate refugia in mine caci ii doresc numai binele si el stie de asta, dar asa sunt barbatii, se tin mari si tari dar totuna sunt mult mai slabi decit noi, il iubesc foarte mult, si nu stiu de ce acum se intimpla asa ceva, sunt fidela si nu dau semne de gelozie! ce sa va mai spun, voi ce parere aveti?
azi imi zicea "acum ma simt atit de bine iti multumesc ca ai vb cu mine si am inteles greseala mea, esti bucuria mea" si iar imi saruta miinele(ca sa inteleaga ca a gresit nu prea ma las magita cum spunem noi, asa ma mai fac si eu ca nu prea aud il mai intreb ink-odata cea rostit...)
ma simt atit de bine! happy

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Ma bucur ca situatia a revenit la normal. dar sa conitnui sa incerci sa vorbesti mereu cu el, sa ii fii alaturi cand are probleme, si ajuta-l sa nu se mai inchida in el. da-i starea aceea, senzatia aia, ca atata timp cat ii esti alaturi ii va fi bine, si veti trece peste tot impreuna.

iubiti-va mult:*

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Felicitari, si sa auzim de bine!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ma bucur pentru voi.