| m0risc4 a întrebat:

Idei de poziții sexuale pentru începători care le poți face într-o casă părăsită? (fără răspunsuri proaste!)

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu stiu pozitii pentru pat, pentru case parasite, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea ai multe solutii, odata ce acolo este doar pamant si praf peste tot. Vedeti sa nu va tavaliti prin cuie si sticle sparte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde și unde vrei sa le faci: pe covor/parchet/dușumea, în pat, pe canapea...

| Lrs2015 a răspuns:

Aceleasi doar ca daca faci pe dusumea se poate sa va doara genunchii, sa va juliti.

| JohnnyPacate a răspuns:

Schema t. bag-o under

| Unbaiatde12ani a răspuns:

Doggy