| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, cum este sexul in masina? Idei de pozitii sau ce poti face in ea? Mersihappy

Răspuns Câştigător
| Razvanfp4 a răspuns:

Salut, stati ambii pe bancheta din spate, ea iti calareste #### si tu te uiti la ea, sau daca nu mai este nimeni pe langa tine, poti sta pe scaunul de sofer iar ea sa stea cu fata opusa (adica sa stea spre tine tot pe ####) sper ca te am ajutat, apropo este destul de incomod

| Anonimboy111 explică (pentru Razvanfp4):

La oral ma intereseaza mai mult, si la saruturi, gen cum sa stam sa fie mai confortabil

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu zic ca totusi e mai bine in pat...si cu acces la o baie unde sa te speli.winking

| Anonimboy111 explică (pentru wildthing):

Daca nu ai cum sa stai in pat ca o sa fie familia ce faci

| wildthing a răspuns (pentru Anonimboy111):

Va luati o camera.

| Anonimboy111 explică (pentru wildthing):

In masina ce are

| MarianWLF a răspuns:

Incomod, nici un loc nu se compara cu confortul patului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai duba poate fi confortabil

| dullcat a răspuns:

Mai prost decat este prezentat in filme/seriale.

| Miruna333 a răspuns:

Incomod, gasesti pe internet pozitiile

| valeriucernati a răspuns:

Are servodirectie? Atunci e faina treaba.