| anonim_4396 a întrebat:

Idei de probe pentru balul bobocilor? In afara de tinuta de zi si seara, dans. Multumesc!

3 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Proba de talente, Intrebari, cultura generala(o miss trebuie sa fie desteapta nu doar frumoasa sau sa mearga bine pe tocuri).

| Liily a răspuns:

Eu particip la bal si de exemplu,pe langa probele care le-ai zis si tu,o sa avem proba de dictie(adica trebuie sa citim un text la prima vedere), proba individuala(acolo iti areti talentul), cultura generala.si cam atat stiu eu.Restul probelor sa ni le spuna chiar acolo pe scena.Bafta!

| gigicelrau a răspuns:

Furat mireasa laughing)))) violare de domiciuliu a mirelui! jaff armat laughing