| xDianne a întrebat:

Vreau si eu idei de probe pentru balul bobocilor! Multumesc >big grin

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Multe ideei sunt pe lume pentru asa ceva
Concursuri diverse pe perechi.
Spre exemplu:

baietii stau in picioare si fetele ii infasoara cu hartie igienica fara ca sa se lase ajutate de ei dar sa foloseasca doar o singura mana (si sa stea intr-un picior daca vrei sa iasa mai interesant)
Apoi baietii sa fie pusi sa sara asa cu picioarele legate practic si facuti 'mumii' pana la o anumita linie trasata jos.
Primul care ajunge primeste un pupic de la Miss si un dans cu aceasta.

Jocuri cu pahare de plastic (poti cauta pe google. youtube, etc filmulete)

Un baiat legat de o fata de picior (unu langa altul) si sa trebuiasca sa danseze cu alti 2 parteneri sau sa alerge pana la un punct

Jocul cu funia se formeaza 2 echipe se trage o linie la mijloc si cele 2 echipe trag funia pana primul din membrii celeilalte echipe ajunge la linie. Cel ce a ajuns pierde si primeste porunca toata echipa.
Gen sa vi se picteze fata si sa fiti obligati sa stati asa 20 de minute.
Sau sa bea o sticla de suc cu lingurita din pahar