| Мариус a întrebat:

am nevoie de niste idei de probe la balul bobocilor.

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Proba de cultura generala : puneti biletele intr-un bol, cu intrebari de genul "cate razboaie mondiale au fost?" etc. Proba de dans. Proba de inventivitate, adica sa vina ei costumati in cate ceva cat mai original (gen halloween), fiecare cuplu sa-si faca cate o mini-sceneta, gen sa castige cea mai amuzanta sceneta. Proba clasica de dansat cu o portocala intre capetele celor 2 concurenti cum ar veni.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Inventează şi tu ceva...Cât mai original să fiţi primi care practicaţi... {}

| SebyRufay a răspuns:

Facutul nodului la cravata.