| Paranormal12 a întrebat:

Ieri am avut parte de o intamplare ciudata.Eram in fata blocului, veneam de la dentist cu mama straight face.Mama vorbea cu niste femei,iar eu stateam rezemat de gard,ascultand muzica big grin. Dintr-o data, pe langa noi, trece un prieten de-al meu..cu mama si cu sora lui.Sora lui se uita cu coada ochiului la mine.Intra ei in bloc, si peste 2 minute,sora lui, vine la mine si imi da o punga de chipsuri, spunand ca ea nu mai poate...prima data am refuzat, dar dupa ce a insistat, i-am zis badeaproste si le-am luat. Dupa s-a speriat si a plecat(a tipat)..Eu nu am putut sa interpretez.Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Contactez-o sau vb cu amicul tau ca ii placi pe sora-sa. El poate sa te ajute sau sa te bata.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

E tralala laughing ce sa intelegi. S-a emotionat Macar au fost bune cipsurile?

| Nestii a răspuns:

Cati ani are fata aia? rolling on the floor

| Paulinaxoy a răspuns:

Sunt fata si tot nu inteleg. laughing
Tie iti place de tipa asta? Poate ea te place si cand ai acceptat chipsurile s-a entuziasmat. Mi se pare destul de creepy.

| HaruDarkAngel a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau despre ea. Eu cred ca te place, dar nu stie cum sa ti-o zica.