| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Ieri am avut primul contact sexual neprotejat dar nici nu a ejculat, a băgat-o de 2/3 ori, mi-a curs puțin sânge si ne-am oprit. Aseară s-a oprit sângerarea dar astăzi am observat ca iarăși am sângerat. Menstruația trebuia sa îmi vine peste 4/5 zile. Care poate fi cauza? Este normal?

2 răspunsuri:
| Alexandra20122017 a răspuns:

De ce nu va protejati?

| larisa04 a răspuns:

Buna! Am pățit si eu la fel. Acest lucru reprezinta ciclul. La mine s-a întâmplat cu 13 zile înainte nu 4, 5. Sănătate!