| alexandraiivv a întrebat:

Ieri am avut un contact sexual cu prietenul meu. Din 31 august pana in 6 septembrie a avut loc perioada fertila, iar pe data de 5 a avut loc ovulatia. Acum sunt in perioada infertila, menstruatia urmeaza sa imi vina maine. Sunt sanse de a ramane insarcinata?

1 răspuns:
| Daz01 a răspuns:

Dacă nu a existat ejaculare în vagin, sansele să se producă o sarcină sunt 0. Ele oricum erau aproape de 0 și în eventualitatea în care exista ejaculare în vagin. Poți totuși de acum după fiecare contact să cureți bine zona în interior cu apă caldă. Succes.