| Oanaoni a întrebat:

Hey tuturor. Pe data de 14 iulie mi-a venit menstruația și a ținut până în 20 iar pe 21 am avut contact sexual. Am fost fertilă din data de 27 iar ovulația am avut-o pe 2 august. Astăzi, 11 august am avut contact sexual neprotejat, nu a ejaculat înăuntru ci afară. Sunt șanse să îmi vină menstruația acum 14 -15 august dacă nu am făcut în zile nefertile? Până acum nu am rămas așa. Vreau să trec pe pilule contraceptive de luna asta!

1 răspuns:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Păpușico, de ce nu te duci tu frumos la ginecolog să îți dea pilule ca să nu mai stai cu stres? Și îți și spune cu lux de amănunte când se face, când nu se face, ejaculare în sau pe lângă, șamd. Zău așa, e păcAt să te bazezi ce spun păreriștii pe un forum. Dacă doamne fere’ rămâi gravidă, ce faci, dai vina pe TPU-iști că te-au învățat greșit?