| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am citit toata ziua review uri la colace de wc de pe eMAG. In principal, erau date de femei, iar unele puneau si poze cu toaleta lor. Citind acestea, m-am excitat putin, inseamna ca de fapt sunt atras si de femei?

32 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-ai gandit ca poate esti atras de WC?

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt putin laughing

| Violleta2022 a răspuns:

"Ieri am citit toata ziua review uri la colace de wc... inseamna ca de fapt sunt atras si de femei?"
Nu, doar de colacele de la wc-uri laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Te-ai hotarat in sfarsit sa iti iei colac de wc?rolling on the floor
Credeam ca esti atras de mult si de femei!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Pai nu stiu daca sunt, cand imbratisez o femeie ma simt naspa, nu-mi place, adica nu simt nimic, zero. Dar cand le aud pe unele cum povestesc despre colac si despre mersul la baie ma aprinde parca putin laughing
De ce credeai demult ca sunt atras? Poti explica?
Am avut mereu colac laughing nu-mi place fara rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca voiai sa arunci toate colacele de wc.
Nu stiu de obicei baieteii sunt atrasi de fetite incepand dela gradinta... si mult timp dupa.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Eu am fost prima data atras la 8 an de 2 barbati

| Dismally a răspuns:

Nu, inseamna ca esti atras de closete laughing

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Pai, mie imi placea ideea ca ele nu concep sa si puna fundul decat pe acel pastic, nicidecum direct pe vasul de portelan. In plus, mi se pareau misto pozele si ideea ca ea a pozat locul in care isi elimina dejectiile solide si lichide zi de zi ...plus ca unele spuneau "nu e comod, e aiurea" si mi se parea tare sexy ideea ca vrea sa stea super comod cand isi face nevoile laughing

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nici eu nu concep sa stau cu fundul direct pe vasul de portelan laughing Ce sa spun, gusturile nu se discuta big grin

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Esti femeie, nu?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestia asta cu colacele de wc, e un fetiș de-al tău care acționează cam ciudat.
Adică e greu de înțeles cum fundul unei femei nu te excită, dar fundul unei femei care stă pe un colac de wc, da.
Eu aveam o pisică, care era învățată să-și facă nevoile în wc, urcându-se pe colac.
Imaginea asta îți creează vreo senzație... ceva?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Deloc
Interesant ce spui.
Mie imi place femeia cum face mofturi si nu sta cu fundul decat pe colac si cum isi face nevoile si ascunde dupa. Da cu spray, da cu peria, e itneresant laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar imaginea unei femei care își face nevoile "în natură" fără să folosească un vas/colac de wc, îți declanșează vreo senzație?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Asta nu prea, cred
As zice ca nu

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, rămâne o curiozitate.
Fetișul tău e un fund de femeie care stă pe un vas de wc cu colac.
Dar dacă desfaci în componente, vasul și colacul de wc singur, sau asociat cu altceva, nu declanșează nimic. La fel și un fund de femeie separat (fără să stea pe un vas de wc cu colac) iar nu inseamnă nimic pentru tine.
Deci rămâne doar ideea unui fetiș prin asociere fund-colac wc. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Vasul si colac ma atrag putin singure laughing fundul niciodata.
Iti mai scriu in privat, esti simpatic

| Emma30555 a răspuns:

Eu din răspunsurile tale încep sa cred ca mai degrabă te atrage mizeria care se face în wc. Ciudat e ca ai vrea ca o femeie sa facă acea mizerie, și oricum e ciudata fantezia asta. Cred ca sunt și gay care pot iubi o femeie doar ca nu ca pe un bărbat

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

laughing
Pai bun dar "in natură " mizeria unei femei nu mă atrage deloc

| Goete a răspuns:

Nu, esti atras de toalete, capace de wc - probabil te excita si continutul lor

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Putin,recunosc laughing

| Aditu94 a răspuns:

Posibil sa fii atras si de femei.ori esti atras de comentarii provocatoare ce te duc cu gandul la actiuni perverse ce le-ai putea face cu respectiva femeie.dar totul e relativ.

| anonim_4396 explică (pentru Aditu94):

De fapt, am dorinta ca o femeie sa si faca nevoile la mine acasa si sa nu traga apa. Sa le pot vedea la final in wc.

| Aditu94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte tare..ciudat,dar amuzant..ar fi cazul sa iti gasesti o femeie ..si vezi sa fie una educata care dupa ce se sterge la fund, sa arunce hartia la cos, nu in wc..ca sa se infunda, sa ai ce desfunda dupa laughing

| anonim_4396 explică (pentru Aditu94):

Deci tu zici ca sunt atras de femei de fapt?
Eu mereu o arunc in wc, deci procedez gresit? laughing

| MichailOfilescu a răspuns:

Nu, inseamna ca esti atras doar de colace de wc.

| anonim_4396 explică (pentru MichailOfilescu):

laughing se poate, dar sa fie folosite de oameni, barbati sau femei.

| Kranci123 a răspuns:

Nu frate, cred ca esti atras doar de ideea de urina si fecale, mergi pe calea ta daca te-ai decis ca iti plac barbatii, nu o da inapoi, ce recomand e un scaun din ala cu incalzire totusi, iti schimba viata, iti da senzatia ca mai e cineva cu tine in casa, in cazul meu o femeie, in cazul tau un barbat, si a stat pe wc-ul ala inainte sa stai si tu, ce poate sa fie mai frumos decat sa ne cacam unul dupa celalt?

| anonim_4396 explică (pentru Kranci123):

rolling on the floor
Morrr, cum de stii ca m-am gandit si la asta?

| Cosminimum a răspuns:

Și eu sunt nebun și am fantezii dar din ce vad aici, alții îmi dau clasa puternica fratioarerolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Cosminimum):

rolling on the floor
EU vorbesc serios