| AliceAnnnnna a întrebat:

Ieri am dorit sa încep o relație cu un băiat...
Azi dimineata am vazut ca a pus story pe Facebook cu asta:
https://instagram.com/georgiana_v69?igshid=1jwwmaurumojd și spunea sa ii dea lumea follow ca e cea mai frumoasa etc.
Am bufnit in plans și simt ca înnebunesc. Ma simt din ce in ce mai complexata de cum arat crying
Ma gandeam sa încep sa îmi fac niște poze mai sexy, poate sa le editez in Photoshop sa nu mai am distanță între sâni atât de mare și sa ii fac mai mari.
Ce programe pot folosi? Dar ceva sa nu se vadă mișcat pe lângă crying
As vrea sa postez dar nici sa fiu criticata.

Răspuns Câştigător
| Hutzy95 a răspuns:

Poate nu sunt in masura sa dau sfaturi, dar incearca sa nu pui la suflet ce iti spun altii, incearca sa fii tu asa cum esti. Nu vei rezolva nimic daca iti vei pune poze sexy pe Facebook sau Instagram. La timpul potrivit vei cunoaste un baiat care te va iubi exact asa cum esti, nu trebuie sa te indragostesti asa usor, poate esti putin instabila emotional, dar incearca sa iti controlezi emotiile si vei vedea ca o sa fie bine. Nu te descuraja

78 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu "începe o relație" cu cineva înainte să-l cunoști.

| RAY a răspuns:

Faza e ca voi fetele aveti pretenti exagerate si vreti doar unul super frumos, asta e adevarul, fac pariu ca ai multi catelusi pe care nu ii bagi in seama

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... iar problema asta. Pai daca nu te-a ajutat nimic din ce am zis toti pana acum, de ce sa mai zicem? big grin

O sa pui oricum o alta intrebare despre acest lucru.

A... si indiferent de continut, nu prea este ok sa pui pagini de Facebook/Instagram aici.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Legat de poze, conteaza mult unghiuri/perspective, nu neaparat prosteala cu Photoshopul. De ce nu incerci sa iti scoti in evidenta partile pozitive si iti tot faci griji privind cele negative? In poza de profil eu vad o fata chiar simpatica.

| Invictusman a răspuns:

Iar nu încetezi cu troll ul?
Tu ai probleme psihice sincer?

| Invictusman a răspuns:

Dar cati băieți vrei sa cunoști 1000? De ce nu te rezumi la un băiat?
Nu degeaba fac mișto ăștia de tine.

| AliceAnnnnna explică (pentru Invictusman):

Care 1000 baieti? Dacă cum încep sa vorbesc cu cineva imediat se întâmpla ceva nasol. Cum am zis ca am început sa vb cu cineva văd story cu suncoasa aia

| Invictusman a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Pai ai 4 avorturi la activ, pui mereu întrebări legate de băieți, ca ala făcea mișto de tine ca ai un ochi strâmb, ca mama ta are 9 avorturi, ca unii sau dat la mama ta laughing
Mereu pui aceleași întrebări cu același subiect, legate de n băieți, de sarcina, de bully, de mama ta, de avorturi, ca ai mecla de cal, ca ești asa, ca ăștia te fac palida, mereu aceleași întrebări cringe.
Acum mai nou ăștia fac comparații între tine și alea de pe instalaughing
Pai se întâmplă ceva nasol datorita faptului ce ai făcut tu, ști tu happy și acum ești disprețuita, nu e frumos ce fac unii având în vedere ca mulți dintre noi avem un trecut mai mult sau mai puțin aiurea, poate ar fi ok sa cunoști un singur băiat sa te detașezi de oamenii toxici, sa îți cauți un job, sa te muti de la mama ta și sa îți continui viata, sa nu te mai complici atâta cunoscând n și n băieți.
Ești o fata drăguță foc, te am văzut, nu ești urata deloc, ăștia fac mișto de tine și tu ii crezi ca și cum ai avea 10 ani.
Uita-te in oglinda, ca ai oglinzi acasă, ești o fata frumoasa numai ca ești imatura.
Tu ești ok, te am văzut, tu cred ca ne trollezi laughing mi greu sa cred ca ești asa în realitate rolling on the floor
Te poți muta de acolo dacă chiar toți au ceva cu tine, nu ești obligata sa stai acolo, nu mai ai 10 ani sa stai cu mama ta, ești majora poți sa faci ce vrei de acum în colo.

Sa ști ca eu as ieși cu tine la un suc, ești o fata drăguța, mie unul îmi placi ca fata.

Încearcă sa ai mai multa încredere în tine și sa nu te lași afectata de ce spun unii, încearcă sa te accepți asa cum ești și sa înțelegi ca nimeni nu e perfect, cauta oameni ok, de la care ai ce învață, încearcă sa îți schimbi mentalitatea, nu ai nevoie de nici - o operație ești ok asa cum ești, păcat de tine ca gândești asa, eu sper sa fi troll și sa nu fi asa și în realitate.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu te-ai îndrăgostit. Succes.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Da ce faci ma urmărești laughing nu, dar încercăm sa o încurajez, stai chill ca nu te înșel cu nimeni, tu ești unica mea feblete rolling on the floor nu e loc de gelozie acum, trebuie sa o ajutam și noi cum putem.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Asta e, m-ai prins sad mă duc în peșteră sa ma ascund
Uuu deci accepți sa fii sclavul meu ce bine 8)

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Asa numești tu "peșteră" în locul domiciliul- ui? Poți încerca și buncăre de mine nu o sa scapi nici în gaura de vierme.
Întoarce-te în cripta și anunță și tu când o sa vb vreodată serios și nu sub forma de sarcasm laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ok,ma ascund pe Marte sad

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

E deja colonizata planeta de mine, sorry nu mai e loc pentru nimeni, gasesteti alt loc primitiv.
Pădurea baciu recomand

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

crying nu-mi place acolo că am dat de un nene urat care vrea să mă pape
https://youtu.be/iAz7R8Zwuhg

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

O mai crescut alocația? Cât e acum? Va da și corn și lapte?

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

De fapt sa mai mărit * am greșit, tu ești de vina, vezi ca ți au început desenele :p

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu știu că n-am mai luat de când aveam carnet de CEC...n-am prins cornuleț deloc la școală crying

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mno, bine, draga.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu mă cumperi pe mine cu niste voturihee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

rolling on the floor dar nu asta era intenția wtf rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Lasă că va miros eu pe voi bărba... băiețeii laughing

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Pai îmi placi,
dar oricum nu am eu nici o șansă... Ești mulțumită? laughing

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Și svetli e faina dar e troll rolling on the floor
Eu cred ca și tu ești troll rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Gata,vreau alocația la copii până luni!

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Svetli e un troll mai reușit ca tine, da? Un pic te respect te rog! Mereu o dai de gard rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da eu tot vreau alocația la copii să-mi iau ăifun sad

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

laughing Haha

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Iești lau, pliaca crying

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Acum înțeleg de ce te plac mulți băieți de pe TPU, ești,, îl fenomeno'' happy :*

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eee (appreciation skill lvl 1)

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Exprimare tipic fun animation happy
Tu stai toată ziua pe TPU? În casa? Câți ani de stat în casa ai?

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da,24/24,7/7,59/60...nu știu, nu i-am numărat.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Eu nu cred ca ieși prea des happy :*
Nu i nimic vei ieși cu mine :p

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nuuu nu mă rapi, mai lasă-mă să-mi termin chipsurile crying

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Le iei cu tine, împărți și cu mine, te ajut eu sa le papi mai fast.
Lasă chipurile copchile, vezi ca știu unde stai happy și de unde ești :*

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nuuuu nu împart cu nimeni crying
Ce știi tu, știi nimic.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai vedem noi rolling on the floor
Când îmi place mult de o fata imediat aflu unde sta, de unde e happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eee vreau sa vad astahee hee îți dau 2 zile, daca nu poți afla, ești slab și nu te vreau.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

O sa vezi, îți bat direct la ușa laughing vezi ca nu glumesc chiar știu unde stai :p de mine nu mai scapi baby

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Zi și mie ca sa știu dacă e corect sau nuhee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu zic nimic, o sa vezi zilele următoare rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Dacă nu vii în 5 minute, fug de acasă sad

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Pai o sa cam trebuiască sa fugi laughing
Vorba multă e saracia omului o sa vezi zilele următoare, știu strada, numărul, localitatea, totul știu.
Nu mai o lungim, dacă o sa ma placi e bine, dacă nu, nu o sa te mai deranjez happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

E sat fără număr la ușă...na,prima greșeală laughing

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Dap, un sat lângă Timișoara

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Lolol e Galați rolling on the floor

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

E pe dracu, odată ai zis ca ești Bucovina.
Fiindcă nu vrei sa îmi spui de unde ești, o sa le spun altora, am dovada, screen shot.
Spune-mi în privat de unde ești, vorbesc serios am dovada, când spuneai ca ești din Timișoara rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu stau nicăieri, n-am fost niciodată în Timișoara.
Sunt Bucovina? Adică mă faci gras?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ca ești din Bucovina *
Eu am dovada când menționai ca ești din Timișoara happy
Nu ești tu de la Galați lasă vrăjeala laughing
Cred ca nici tu nu ști de unde ești laughing
O sa aflu eu oricum happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Boss,nici nu știu unde e Timișoara pe harta.
Lasă tu, nu ocoli, ai zis că-s gras, te dau in judecata pentru calomnie.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Puneam ss aici cu dovada dar îmi ești prea draga happy ne mai auzim, sau sper sa nu laughing
Cius happy

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

rolling on the floor ahaha
De la chipsuri big grin

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ok, ignore, block, plangere, proces, daune.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu te mai iube sad

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Invictusman):

Îmi place cum i-ai explicat, dar probabil și ea se tăvălește de râs când vede reacțiile noastre la întrebările ei rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nici io...am auzit că s-au mutat cineva alaturi, mă duc să verific ❤️

| Invictusman a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Cam asa ceva happy

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Eu eram, ai vecin nouwinking

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uau,îmi plac sânii tăi, ce mărime porți? Și pantofii aia...sunt Chanel?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Aia e amanta laughing eu nu mai vorbesc cu tine ca nu vrei sa spui de unde ești :p un moment de seriozitate nu ai, la 15 ani nici nu cer mai mult de la tine.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ok, ignore

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Taaaaaciiiii! Copile!

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ignore am zis!

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Shut uppppppppppppppp!

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ignore!

| AliceAnnnnna explică (pentru Invictusman):

Eu nici măcar nu pot face copii laughing contul asta nu a fost al meu permanent, dacă exista întrebări legate de sarcina.
Eu am avut doua relații in care am fost făcută stoarfa pentru ca nu pot rămâne insarcinata laughing pe când maica mea a rămas între vârsta de 48-51 de 4 ori, eu la 21 când ar trebui sa fiu la vârsta fertilității maxime nu pot laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Eu aveam content de-al lui Svetlana si cu "banana" originala. Pacat ca l-am sters

Răspuns utilizator avertizat
| Hutzy95 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Poate nu sunt in masura sa dau sfaturi, dar incearca sa nu pui la suflet ce iti spun altii, incearca sa fii tu asa cum esti. Nu vei rezolva nimic daca iti vei pune poze sexy pe Facebook sau Instagram. La timpul potrivit vei cunoaste un baiat care te va iubi exact asa cum esti, nu trebuie sa te indragostesti asa usor, poate esti putin instabila emotional, dar incearca sa iti controlezi emotiile si vei vedea ca o sa fie bine. Nu te descuraja

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ti-am urmarit mult timp intrebarile pe site si am ajuns la 2 posibile concluzii
1. Faci troll
2.Ai ghinionul sa intalnesti atatea persoane toxice! Tu chiar nu pari urata, nu stiu poate e un detaliu despre infatisarea ta care o strica, dar nu prea cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Svetlana Valentina!

O sa iti spun parerea mea sincera. Fata aceea este efectiv vulgara, ca sa nu mai zic de poza aia in c*rul gol, care e scarboasa si penibila.
(stiu ca si tu ai pozat nud in trecut, dar facem abstractie de la asta).

Iar Photoshop nu iti recomand sa folosesti, pentru ca pari atat de disperata incat ai exagera mult prea tare cu el, si nu te-ar mai recunoaste nici familia in poze.

| isemilia a răspuns:

Mi se pare o prostie ce vrei sa faci, insa daca asta iti doresti e alegerea ta. La urma urmei daca dupa astfel de lucruri umbla el iti poti da si tu seama singura ce fel de om este. La sfarsit, tot tu vei regreta ca ai pus astfel de poze pe internet.

Acum ca am terminat cu morala. Da, poti folosi Photoshop, insa trebuie doar sa exersezi putin. Poti cauta si alte programe / tutoriale pe internet. Daca esti sigura ca asta iti doresti, atunci mult succes la editat! (nu sunt ironica, chiar sper sa iti iasa bine daca vrei cu adevarat asta)

| rapandula a răspuns:

Daca iar intri in paranoia il lasi si cauti altul. Orice dar nu te photoshopa ca toate zdrentele. Vrei sa ai o identitate falsa pentru ce? In realitate vor vedea adevarul si vei fi criticata si mai mult. Daca nu-ti convine situatia ta munceste, strange bani si plateste medicul sa faca o opera de arta din tine cu bisturiul.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Recomand chiar Photoshop, daca stii sa-l folosesti nu se vede nimic miscat

| alinasipcenc a răspuns:

Mai fetelor iubiti-va pe voi...

| CostinelANC a răspuns:

De ce te consideri vinovata de faptele altora, faptul ca unul / doi / trei, etc. baieti nu te aleg pe tine nu inseamna ca tu ai gresesti. Pari genul de fata desteapta, frumoasa, libera si cu capul pe umeri, doar ca te subesimezi singura... fa ceea ce te fate pe tine fericita... nu pe altii