| Larisamonica a întrebat:

Ma simt foarte complexata de felul cum arat, am 16 ani și nici sâni nu am, sunt foarte scunda și slaba.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata un motiv foarte bun sa te apuci serios sa mananci sanatos, ca sa cresti si sa te dezvolti, fiindca NUMAI cu hrana poti sa te dezvolti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate fele isi doresc sa fie slabe, profita. Si fa sport, sportul modeleaza corpul la orice varsta

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca esti complexata de unele particularitati ale aspectului fizic, trebuie sa te concentrezi pe cele care te fac sa fii mandra.Este imposibil sa nu iti placa nimic la propriul corp.Si nu are niciun sens sa iti faci probleme acum pentru lucruri care se vor rezolva de la sine, in timp. Consideri tu ca esti slaba sau te-a etichetat cineva asa? Parintii, colegii, medicul?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sportul te poate ajuta happy

| AdioTPU a răspuns:

Ai timp sa te dezvolți fizic, mai importante sunt abilitățile tale intelectuale și emoționale.

| 120bulevard a răspuns:

Puta ai? Sa fie tot tacamul

| Robert2526 a răspuns:

Raspunsul este in faptul ca esti foarte slaba si scunda. Este probabil vorba de ceva probleme hormonale. Ai fost vreodata sa faci niste analize? Trebuie mai intai sa vezi ce probleme pot exista si sa le rezolvi

| Fonk a răspuns:

Fix cum imi place mie

| netisandubestcosplay a răspuns:

Esti nepot