| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare…intr-o seara faceam sport ca eu de obicei fac sport și am trimis un snap de focuri cu mine in oglinda…tin sa menționez ca aveam o bluza cu mâneca scurta și un pantalon scurt…nu mi se vedea nimic…era o poza normala…iar când am trimis-o un baiat cu care mă cunosc a făcut screenshot…oare de ce? Ar trebui să îmi fac griji?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde și cum stăteai.

| Aghireirs a răspuns (pentru Adry05):

Pai aveam un picior sub mine…și celălalt era îndoit.Nu stiu cum să-ți explic.

| Adry05 a răspuns (pentru Aghireirs):

Poziția aia de stat pe ciuci somehow?

| Aghireirs a răspuns (pentru Adry05):

Nu inteleglaughing dar nu era o poziție…aveam piciorul (talpa..mai bine zis piciorul..sub mine, și piciorul celălalt era îndoit dar nu era gen poziționat in sus…era culcat.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Probabil ca ii place de tine sau voia sa rada de tine impreuna cu prietenii lui. Ai putea sa il intrebi de ce a facut acest lucru. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa se amuze, de ce altceva?! happy

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu era o poză indecentă nu ar trebui să îți faci griji.

| Aghireirs a răspuns (pentru Andreeush):

Buna! Nu era o poza indecenta absolut deloc! Aveam pantaloni scurti o o bluza cu mâneca scurta care era lunga, nu era pana la buric sau ceva!

| Drkurt01 a răspuns:

Ce s-ar putea intampla? Daca il cunosti poti sa-i zici, poate ca nu stie ca poti sa vezi cand cineva face screenshot.
Mi s-a intamplat acelasi lucru acum cativa ani cand aveam un crush groaznic pe o fata si voiam sa i-o arat unui amic. Atunci aparuse toata chestia, deci nu stiam cum functioneaza. A fost nasol, ahah.