| IubesteEa a întrebat:

Ieri m-am luat la cearta cu fostul findca eu comentam la el si la fratele meu care a udat o fata de 9 ani si ieri nu era soare se ascundea in nori si ei au udat-o si fostul imi zice sa tac ca il enervez si eu i-am zis ca nu vrea ca si el ma enerveaza si l-am injurat de morti de toate felurile si el doar mortii m-ati a zis atat in rest nu a mai continuat a vrut sa ma bata si etc nu a apucat ca era fratele meu acolo si tot ne-am luat la cearta si dupa asta tot se uita la mine, insistent si etc iar cand am plecat a plecat si el cand a vazut ca am plecat a plecat odata cu mine si tot se uita la mine pai de ce a vrut sa ma bata si ma injura? oare il durea cand il injuram si eu? si de ce tot se uita la mine? dau funda

Răspuns Câştigător
| dulcenina_3159 a răspuns:

Nu ai facut bine ca l-ai injurat. Baieti nu suporta sa fie injurati, dar si el a gresit adica cum este posibil sa vrei sa dai intr-o fata. Bine am inteles ca nu a dat in tine dar totusi... eu cred ca inca mai simte ceva si sa simtit ranit ca fosta lui prietena la jignit...pa... pup

5 răspunsuri:
| anamaria_6094 a răspuns:

Cu sugurantza nu i-a placut ca l-ai injurat.E baiat si normal daca il ataci te ataca si el.L-a durut ca l-ai injurat pentru ca dupa cate ai povestit el s-ar putea sa te placa.De batut nu cred ca avea intentia asta, ci doar te ameninta probabil ca sa observi tu cat de tare e el.Se uita la tine pentru ca te place, adica daca nu isi putea lua ochii de la tine e logik.Baiatul e mort dupa tine!
Mult noroc! Sper ca te-a ajutat! ____________Fundha? plzz!puppy dog eyes

| Bibishorrrr a răspuns:

Poate ca el inca mai tine la tine.Dar prin faptul ca tu l.ai injurat ai gresit foarte mult.Baieti sunt vulnerabili si cand le spui unele lucruri ei isi s.ar din minti.Ar fi trebuit sa ii explici printr.o conversatie scurta ca nu o mai ude pe fetita de 9 ani pentru ca poate sa raceasca.Cred ca ar fi inteles.Eu spun sa mai ti o discutie pe mess sau la telefon cu el si sa iti ceri scuze. fundita?

| Kassandra_9578 a răspuns:

Eu cred ca ii e greu sa treaca peste asa ceva! Cred ca inca te vrea inapoi, dar nu,, il mai iei acasa" din moment ce te-a injurat! Dar daaca vrei sa te razbuni pe el da-i tot felul de sperante si gaseste-ti pe unu ca sa vada cum te pupi cu ala si ca ti-ai batut joc de el.BAFTA!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna!

Pai nu cred ca i-a convenit sa il injuri si nu cred ca a vrut sa te bata daca te-a injurat atat de putin (in comparatie cu tine).
Poate inca te mai place. Dar cel mai bine ar trebui sa vorbesti cu el intre 4 ochi si sa il intrebi ce e cu reactiile astea, si daca te mai place...bla bla...

Bafta! Ciao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dar tu crezi ca el e asa prost? adica tu il injuri si el sa stea ca dobitocu`? nu prea cred. adica l-ai injurat, etc etc si vroiai sa te ia in brate, sa-ti multumeasca?