| Kristinake a întrebat:

Ieri pentru prima data am placut pe cineva, si a fost intimplat pe chatroulette.Eram cu prietena mea, si intimplator erau 2 baieti din russia, eu cunosc citeva ceva, dar oricum vorbeam in engleza. I-am mintit ca suntem din America, in fine.Am petrecut timpul de minune, ne jucam, glumeam etc. Dupa citva timp eu am ramas singura cu unul dintre baieti si am inceput sa vorbim, adica avea un zimbet atit de dulce, se uita la mine, era foarte amabil, si am vrut sa le cer id ceva, insa nu am reusit s-a descarcat bateria.Stiu doar cum se numesc si varsta.Acum nu pot s-a uit, pentru ca ultimara oara cand am avut asa sentiment a fost 2 ani in urma. O sa-mi treaca? Ce parere aveti? Si scuzati daca nu m-am exprimat corect.

1 răspuns:
| Nash_John_1980 a răspuns:

Trece instant. Trebuie doar sa gasesti unu mai bun. Mai cauta