| angelinthedark a întrebat:

Ieri seara am fost la prietenul meu si am vrut sa fac dragoste cu el pentru prima data eu fiind virgina, a impins penisul putin si m-a durut si apoi l-am impins de pe mine ca ma durea dar m-a inteles si nu a zis nimic, apoi am simtit sub mine un lichid ceva, am pus o intr pe site si am aflat ca e vorba de lichid seminal, in fine, dar faza e ca prietenul meu cand i-am zis ca e ud sub mine, el a crezut ca e sange ca nu se vedea, era intuneric si a crezut ca m-a dezvirginat si atunci nu stiu ce era cu el dar era asa bucuros, zambea, a venit si m-a strans in brate, m-a sarutat, apoi am vazut ca nu se sange, ceea ce inseamna ca nu m-a dezvirginat cel putin nu complet ca ma durea si nu mai puteam sa il las, desi era tandru cu mine tot nu am vrut sa continui, dar ma mira reactia lui, eu eram speriata si el mi-a zis ca nu trebuie sa ma sperii ca nu e ceva rau si a zis ca ma iubeste mult, nu mai putea de veselielaughing, ma sufoca in saruturi si imbratisari, el poate a crezut ca a reusit sa ma dezvlaughing, ce credeti de reactia lui?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu era lichid seminal, ci secretie vaginala de la tine.
Barbatii stiu ca femeile sunt oarecum triste dupa dezvirginare, simt ca au pierdut ceva si probabil incerca sa fie cat mai dragut ca sa te consoleze, sa fie un moment frumos pentru tine, sa nu ramai cu traume.

| CevaNormal a răspuns:

Uite care e treaba angelinadark: daca esti convinsa 100% si esti hotarata inceea ce vreai, si simti ca o vreai s-o faci, atunci nu ai de ce sa dai inapoi, ca ori acum ori data viitoare oricum o sa te doara, cei cu voi fetelor, voi nu intelegeti, ca aici sinteti implicati nu numai voi dar si baiatii, daca e baiat de treaba si merita, in fine, vezi si tu cum e mai bine pentru tine...pa

| Emeraude a răspuns:

Probabil a vrut sa te incurajeze, sa-ti demonstreze ca-ti este alaturi si ca te poti baza pe el, probabil l-a impresionat la randul sau reactia ta si a vrut sa te protejeze, sa te menajeze. Cert e ca a dat dovada de iubire adevarata si merita sa faci pasul acesta cu el, daca iti vei dori pe viitor.Insa ai grija data viitoare!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu cred că vroia doar sa te liniştească şi să fie alături de tine.De aceea te'a îmbrăţişat.

| eugem35 a răspuns:

Incearca sa te protejeze cu dragostea lui sa nu te sperie sa fie totul mai usor data viitoare bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori incearca sa te protejeze asa cum spune si eugem35 sau se crede vreo crengutza de aur care vrea sa dezvirgineze cat mai multe fete naivewinking