| popmirgea1999 a întrebat:

Ieri seara pe la ora 6 am fost la niste prieteni la petrecere, fete, baieti, muzica, mancare, femei bune etc etc

Pe la ora 11-12 nu stiu exact toate fetele si 2 baieti s-au imbatat rau de tot! Si Eu bausem, eram si eu beat dar eram constient de tot(cand beau beau cu masura, adica sa stiu de mine) m-am intins in pat, o fata de 17 ani se tot uita la mine, era bauta rau de tot si ea laughing) a venit in pat si s-a pus langa mine, si-a pus piciorul pe picioarele mele... si m-a luat la intrebari. era buna rau de tot. Din vorba in vorba m-a intrebat daca am mai facut sex, (i-am spus ca nu, eu 17 ani ani, ea 17) apoi m-a sarutat din senin pe gura (Va rog sa ma credeti ) Eu nu am evitat si am sarutat-o si eu A inceput sa puna mana pe mine, pe sub tricou si pe burta,(mai jos) imediat ce am simtit ca vrea sa imi bage mana la (Mr. Penis) i-am mutat mana imediat. M-a intrebat daca nu am chef i-am spus ca am dar nu in conditiile astea(nu aveam prezervativ si nu aveam unde sa facem sex ( in camere era plin de baieti si fete si acolo unde stateam eu ne putea prinde oricand cineva) A insistat, Eu am tinut intruna pe nu si nu pentru ca nu voiam sa fac atunci pe moment(nee fraier adica, bausem si am refuzat ca un prost. Fata era o bunaciune :X:X)

Pe la 3 am plecat acasa si ea a asteptat sa plec ca sa poata sa plece odata cu mine. M-a oprit si m-a sarutat pe gura, din nou nu am evitat(Pt ca imi place sa sarut fetebig grin ) Mi-a spus pa.

A 2-a zii am vb cu ea pe facebook si am intrebat-o daca i-a placut la petrecere, mi-a raspuns ca da doar ca regreta ca am refuzat.o( sunt baiat frumos asabig grin bine facut cam toate fetele incearca sa-mi dea tarcoalebig grin)

E bine ce am facut? Trebuia sa o ***

(mie nu.mi pare rau ca nu am f***** o sa vin si ocazia aia in care sa o fac big grin)

Trebuia sa profit de ocazie?

dupa cum am spus nu aveam prezervativ si fiind prima oara cand o fac nu stiu ce s.o fi putut intampla

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu in fiecare seara mergi la o petrecere si te abordeaza aceeasi fata si tu o refuzi?
Ai postat intrebarea asta de pe doua conturi, ce vrei acum, sa ramai cu asta sau cu celalalt?
Sau te linistesti?

| Kylexy a răspuns:

Te porti mereu ca un gentelman!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Bine ca nu ai gaurit-o, daca s-a dat la tine asa beata, poate s-a dat si la altii, a trecut la actiune neprotejat si cine stie, poate are dracului vreo boala. Oricum, tu voiai sa faci sex pentru prima data intr-o camera plina de adolescenti beti?

| neutrino a răspuns:

De cateva zile tot ti se intampla aceasta poveste. Poate vii maine cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos.

| gingergirl1 a răspuns:

Aolooo si tu acumlaughing
Profita de ocazia urmatoare (daca va mai exista )
Apropo, cred ca a fost mai bine ca ai refuzat-o atunciwinking

| vreaumult a răspuns:

Frate sincer sa fiu bine ai facut pentru ca dupa i se urca la cap te lua de fraier fi tare nai avut chef asta e nu e bine sa regreti dupa ce a trecut

| chyccorita a răspuns:

Pai bine ai facut ca ai refuzata nu era momentul potrivit atunci pentru ca amandoi ati consumat alcool si se putea intampla orce...O sa mai si alte ocazi garantat de care te vei bucura foarte mult.

| Andreea9524 a răspuns:

Normal ca ai facut bine ce ai facut. In primul rand, esti virgin. Este extraordinar de periculos sa te culci cu ea atata timp cat nu ai prezervativ, pentru ca, normal, nu stii sa te controlezi...si pot sa apara surprize neplacute. Mai consumasei si bautura, si asta cu siguranta nu te-ar fi oprit.
Cat despre regretul tau, sa fim seriosi, daca chiar ti-a picat pe ea, si esti un baiat asa cu succes, ai rabdare sa plece ai tai de acasa, cheamo la un film si ai rezolvat situatia. Bafta :*