| drakazor33 a întrebat:

Salut Prieteni!

Ieri seara pe la ora 6 am fost la niste prieteni la petrecere, fete, baieti, muzica, mancare, etc.

Pe la ora 11-12 nu stiu exact toate fetele si 2 baieti s-au imbatat rau de tot omg! Eu bausem 2 pahare de suc si 1 de bere, m-am intins in pat, aproape adormisem, o fata de vreo 17 ani se tot uita la mine, era bauta rau de tot, a venit in pat si s-a pus langa mine, si-a pus piciorul pe burta mea in zona aia... si m-a luat la intrebari, mirosea a bautura, era frumusica. Din vorba in vorba m-a intrebat daca am mai facut sex, i-am spus ca da, acum 1 an,(eu am 15 ani, ea 17) apoi m-a sarutat din senin pe gura (Va rog sa ma credeti ) Eu nu am evitat si am sarutat-o si eu. A inceput sa puna mana pe mine, pe sub tricou si pe burta,(mai jos) imediat ce am simtit ca vrea sa imi bage mana la (Mr. Penis) i-am mutat mana imediat. M-a intrebat daca nu am chef i-am spus ca am dar nu in conditiile astea(nu aveam prezervativ si nu aveam unde sa facem sex decat la baie unde era foarte frig) A insistat, Eu am tinut intruna pe nu si nu pentru ca nu vroiam sa fac copii cu ea.

Pe la 2 am plecat acasa si ea a asteptat sa plec ca sa poata sa plece odata cu mine. (ea sta la vreo 1 km de casa mea) M-a oprit si m-a sarutat pe gura, din nou nu am evitat(Pt ca imi place sa sarut fetebig grin ) Mi-a spus pa.

A 2-a zii am vb cu ea pe facebook si am intrebat-o daca i-a placut la petrecere, mi-a raspuns ca nu prea isi aminteste.

Cam atatstraight face

Voi ce credeti? ce era sa fac? trebuia sa accept? sunt un fraier ca am refuzat sa fac sex cu ea? ce trebuia sa fac?

(Intamplarea este cat se poate de reala) Pe cei care nu ii intereseaza intrebarea mea ii rog sa nu comenteze aiurea)

Dau funda :*:*

Răspuns Câştigător
| sf_3256 a răspuns:

Ai facut bine ca ai refuzat-o poate ea chiar te place la betie omul nu stie ce face siii face lucruri pe care nu le poate face treaza! esti un baiat de nota 10 dar sincer ar trebui sai povestesti totul nu sa te ascunzi daca tu ai inceput sa o plk sau nu! bafta!

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Buh pustiule.ai toata stima si tot respectul meu! esti cu capu pe umeri, daca o faceai, ea cum nu-si aducea aminte zicea k ea nu a incercat nimic, picai u, mai ramane insarcinata, altele belele! la chefuri de genu pot muri oameni! (avort) las nu dispera k ocazii de genu mai sunt! fii numa linistit! si acum k esti mare poti strecura un prezervativ prin buzunare cand iesi din casa! cat despre ea.moarta de beata si fara copil! bv pustiu

| ZaineaM a răspuns:

Doamne prost mai esti.
1)Era buna
2)Era beata
3)Chiar daca iti dadeai drumul in ea era beata si nusi amintea

| Life4Fun a răspuns:

Cred ca era praf aia.laughingGhinionu tau ca n-aveai prezervativ.

| alyn21 a răspuns:

Ai ratat-o, nu cred ca o sara iar pe tine treaza. poti sa o intrebihappy

| Assassins a răspuns:

Next poarta un prezervativ cine stielaughing

| DdoarEuuu a răspuns:

Deci mai intai WAW ce mai noapte. laughing). te felicit pana la un punct.
Faza cu fata cred ca era beata. da beata manga rau de tot a facut asta probabil ca nu a mai avut parte de asa ceva in ultima vreme.sau a facut asta din betie...big grin
Si faza ca nu ai acceptat sa faci cu ia sex bv bv bv bv spun eu. pentru ca dupa un timp te trezeai cu masa la usa laughing)))tonguebig grin...
Succes! ai grija :p

Răspuns utilizator avertizat
| Bubuletsss a răspuns:

WOW! Mai exista baieti ca tine?! Esti un baiat de nota 10+. Ai facut bine ca ai refuzat-o pentru ca omul la betie nu stie ce face. Si daca cu adevarat te-a placut din seara aceea iti vei da seama. Funda? big grin kiss

Răspuns utilizator avertizat
| AldoSS a răspuns:

Aveai mai mari probleme daca facei erai acuzat ca ori ai violat-o etc L: