| anutza1 a întrebat:

Il iubesc si ma iubeste dar coom as putea sa-l fac sa fie mult mai nebun dupa mine, vreau sfaturi cit mai bune mersi pooophappy

Răspuns Câştigător
| ---koko--- a răspuns:

Aratai multa afectiune fata de el si dragostea pe care eu porti daca el te iubeste cum spui tu o sa ii placa si mai mult de tine vazand ca sentimentul de iubire e reciproc.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iti zic eu ca genul care e innebunit se incadreaza in:

1. e catelus si te sufoca cu dragostea lui

2. o faci cu el si nu se satura niciodatahee hee

3.il dezvirginezi

4.se indragosteste din 3 in 3 luni si ii trece fulgerator de repede

Orice ai face nu poti 'innebuni' pe cineva o perioada lunga de timp.

Cred ca cel ma simplu mod ar fi sa fi o nebuna in pat, numai asa o sa-l innebunesti (o perioada)happy

| seawolf a răspuns:

Pune-i viagra in suc cand nu e atent

| razvy_9918 a răspuns:

Pai depinde ceea c ai facut pentru el si cat esti d dispusa s faci pentru el