| Josh98 a întrebat:

sad este o fata la mine la scoala pe care o iubesc fff mult si ia ma iubeste pe mine si ne intalnim mereu dar mai este un baiat care o iubeste si ea il iubeste pe el deci ea a spus ca aman2 suntem perfecti si ca o sa se gandeasca cu care vrea sa fie impreuna si o sa ne zica miercuria asta si sunt foarte in suspans deci, eu chiar o iubesc pe fata asta si vreau sa fiu cu ea si ea mi-a zis ca ma iubeste mult de tot pe mine dar sh pe ala mi-a zis asa: " cand sunt cu tine te iubesc ff mult si cand sunt cu ala la fel oooffff" Eu chiar tin la fata asta nu vreau sa stau cu ea doar pentru ca e frumoasa sau mai stiu eu ce dar chiar o iubesc din toata inima, tin sa mentionez ca acel rival al meu a mai fost cu ea dar s-au despartit pentru ca e la gasit pe ala cu alta sarutandu-se dar cica isi aminteste clipele dulci cu el dar ma iubeste si pe mine si nu stie ce o sa faca dar miercuri o sa aleaga cu care o sa fie impreuna. Va rog frumos dati-mi un sfat ce ar trebui sa fac maine la scoala sau pana miercuri sa ma aleaga pe mine. P.S. : eu m-am gandit sa-o chem in spatele skoli sh sa o sarut :* voie ce credeti pls dati-mi sfaturi bune. Funda de la mine

Răspuns Câştigător
| Esial a răspuns:

Pai dragul meu, daca o mai sufoci mult cu dragostea ta o sa-l aleaga pe celalalt.Cauta sa nu-i spui prea des ca o iubesti, si incearca sa iei o atitudine de siguranta si respect de sine.Stai prin preajma ei cat de mult si mai mult decat atat, fa-o sa rada(desigur, fara sa te injosesti pe tine sau pe altii)si va umbla ea dupa tine.succes! rate&vote

| Josh98 explică (pentru Esial):

Deja stie ca sunt amuzant si rade la glumele mele chiar ma iubeste pentru ca stiu asta dar mi-e frica miercuri daca o sa ma aleaga pe mine sau pe ala sad

| Esial a răspuns (pentru Josh98):

Ce am spus, ramane valabil.afiseaza siguranta de sine(nu ingamfare)si crede in tine.Succes.

4 răspunsuri:
| BeetweenUs a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi bine in spatele scolii. Poti foarte bine, dupa ore sa o conduci acasa, si intre timp sa vorbiti si sa o faci sa inteleaga ca o iubesti. De asemenea, cand pleaca ar fi frumos sa o saruti. Bafta!

| Josh98 explică (pentru BeetweenUs):

Stie deja ca o iubesc dac ai citit printre randuri chiar ma iubeste si ea ff mult pe mine dar si pe ala