| Midnight Rain a întrebat:

Ce as putea sa iau de la Aeroport Baneasa la Gara? Cat ar fi un taxi?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Exista o linie de autobus expres care face legatura intre Aeroportul Otopeni- Aeroportul Baneasa si Gara. Mai poti lua RATB-ul, nu circul cu ei asa ca nu stiu care sunt variantele asa ca iti recomand sa intrebi la statia de autobuze din fata aeroportului (de la vanzatoarea de bilete). Taxiul de costa cam 20 RON. Atentie la taxiuri, nu-i lua pe cei care se ofera sa te duca cu taxiul, uita-te atent la preturile afisate si verifica la pornirea aparatului ca este acelasi pret. Cauta sa mergi cu niste companii mai cunoscute (Taxi Cobalcescu, As, cauta pe Google o lista cu cele mai mari companii de taximetrie din Bucuresti). Aceste taxiuri nu obisnuiesc sa intre in rond. Iesi tu in fata si daca nu sunt comanda un taxi. Nu vrei sa platesti 1 milion pana la gara.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu taxi-ti cere... cat nu-i e rusine la sofer!
devil devil devil

| otypa a răspuns:

Nu stiu

| gabriel_7188 a răspuns:

Depinde ce esti dispus sa facihee hee))

| Midnight Rain explică:

In ce sens?