| spiagia a întrebat:

O rugaminte pentru cei care stiu, cat timp face un taxi de la aeroport baneasa pana la gara de nord dupa ora 22.00? Problema este ca avionul ajunge la ora 22 si trenul pleaca la 23, oare as avea timp sa-l prind?

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iti propun sa iei autobuzul express 780 care te lasa in fata garii de nord. Iesi si mai ieftin http://www.mondonews.ro/......-4133.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ajungi sub nici o forma, trebuie sa astepti si bagajele, treci prin vama, ha-haaaa, timp pierdut si deja se face 23:30.nu ai timp.stai in aerogara si dimineata pleci cu 780.