anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Il vreau inapoi. Am fost impreuna 2 luni, iar in ultima perioada a relatiei noastre ne-am cam certat, ca tot eu eram de vina si ii bagam pe gat toate prostiile care se realizau a nu fi adevarate. in ultima seara inainte de a ne desparti l-am respins deoarece a venit cu baieti lui si a stat cu ei fara sa ma bage in seama, eu fiind cu prietenii mei pe o banca. dupa ce au plecat pr lui a venit la mine dar l-am respins si am plecat acasa! Am vorbit in seara aia la tel si mi-a zis ca ma iubeste! a doua zi ia-m zis ca vreau sa vb niste lucruri cu el ca imi da de banuit si ia-m zis ca noi suntem mai mult ca prietenii decat impreuna si o zis ca da, ca nu crede ca mai suntem impreuna ca e naspa asa cum suntem noi straight face! si o zis ca o sansa oricum o sa mai fie. dupa am mai vb cu el pe mess ce faci? cum mai esti? ce mai faci? si cand ma intalnesc cu el ma intreaba ce fac! au trecut 2 saptamani si oare se va mai intoarce la mine? el inca nu si-a gasit pe nimeni, din cate am aflat eu.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sa fii sincera si o sa iubesti cu adevarat,si nu sa tii un baiat langa tine numai asa ca-ti place tie sa ai un insotitor,sa-l minti, si sa te mai crezi si smechera, atunci de abia o sa ai un iubit.sa nu crezi ca baietii sunt prosti.sau ca unii sunt prosti.gresesti enorm.a minti nu inseamna ca tu esti desteapta.inseamna ca el te lasa in pace sa te cunoasca bine sa vada daca a fost o intamplare sau e o obisnuinta.cand baiatul isi da seama de adevar, ...la revedere.multe s-au crezut smechere si au luat-o natural.