| piticaaa_1938 a întrebat:

Il vreau langa mine sad nu mai pot suportaa sad. este el. fostul meu prtn si m.am reindragostit de el! sad si ma apuca emotile cand il vad. inima bate de mai are putin si imi iese din piept si eu nu stiu ce sa fac. sad. help. vreau sa ma impac cu ell crying(! Fundita.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

El ce vrea? daca il iubesti, asa cum spui, cel mai important e ce vrea el, nu ce vrei tu.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt întru totul de acord cu userul @wildthing şi mă bucur enorm că suferi şi speri să suferi şi mai tare.
În altă ordine de idei, ideal ar fi să-l abordezi. Fie te va vrea (cazul în care tu eşti bucuroasă), fie te va ignora în continuare (cazul în care eu aş fi bucuros).
Succes.
@тecнιннιla: Tu n-ai "u" la tastatura? Ce-i aia "raw"? Învaţă naibii să scrii că nu pricep nimic din răspunsurile tale şi ceva-mi spune că nu-s singurul!

| wildthing a răspuns:

Din faptul ca ai spus "m-am reindragostit" trag concluzia ca tu ai fost cea care s-a despartit de el si nu invers. Daca-i asa, sper sa te ignore in continuare, iar tu sa fii din ce in ce mai indragostita de el. Poate asa va invatati minte, voi astea care va jucati cu sentimentele si sunteti la fel de schimbat-oare ca vremea.

| тecнιннιlα a răspuns:

Atunci. iei initiativa, vb cu el si vz daca el mai vrea sau daca mai are sentimente pentru tine happy. Atunci daca da incearca sa-l convingi ca inca il iubesti, ca sentimentele tale nu s`au schimbat si ca speri ca nici ale lui happy. Daca inca mai tine la tine mai devreme sau mai tarziu va veti impaca. Poate nu din prima, depinde de el. dar totusi incearca poate reusesti decat sa-ti para raw dupa aia. oricum nu mai ai ce sa pierzi poate doar sa castigi :*. Vezi cf bb :*.

| alexandra21_3435 a răspuns:

Pai si ce te retine? nu ai absolut nimic de pierdut ci doar de castigat. stai de vorba cu el direct, cand sunteti voi doi atat. crede-ma ca o sa te simti mult mai bine, decat sa ramai cu gandul ca ce ar fi fost daca...curaj!

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

Nu-ti fie rusinica si vorbeste cu el. love struck Are prietena? Daca nu ai mari sanse sa te impaci cu elbatting eyelashes. Discuta cu el si vezi ce iese! smug Cine stie. love struck!
Bafta! :*
Sper ca te-am ajutat >big grin

| anqutsel a răspuns:

Iubita. Spune-i asta. Dc ti`e teama? N`ai nimic de pierdut, poate de castigat, asa ca mult noroc si sper sa aud ca sunteti impreunAA

| anonim_4387 a răspuns:

Ce mai astepti? incearca! vorbeste cu el.trimite`i mesaj nu ii zii imediat ca vrei sa te impaci cu el. apropiete de el tine legatura 2 3 zile si apoi spune`i ce simti happy e cel mai bine.Bafta.

| yxof a răspuns:

Ba, si eu am fost in situatia ta, si am incercat sa trec peste, dar tot ma gandeam la el, ce frumos era cand eram impreuna, si intr-o zi, ne-am intalnit, el avea prietena pe atunci[deci nu astepta si tu ziua aceea], iar apoi in gara cand sa plec cu niste prieteni ma saruta.
Pentru tine ca sfat.Incearca sa intrii iar in relatii de amicitie, prietenie cu el, fara insa sa fii prea obsedata sau sa-l suni mega des. Daca e sa fie tot el va actiona primul.
Bafta!