| piticaaa_1938 a întrebat:

Cum il pot face pe EL sa vrea sa fie cu mine? sad e o poveste mai lunga. Am fost cu un tip anul treqt. si am fost ceva timp impr. si ne.am certat, nu ne.am mai vb. mai multe. Si acum m.am reindragostit de el. vreau sa ne impacam. dar nu stiu cum sa il fac pe el sa vrea asta fara sa ii zic eu ca vreau sau ceva de genu. cum fac. va rog. fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Vorbeste mai des cu el, iesi la un suc, fii atenta cu el, ofera-i toata atentia, zii ca ti. e dor de momentele de cind ati fost impreuna

5 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Portocalaa mai asteapta sa cresti poate intalnesti pe altcineva mult mai interesantwinking Un lucru e sigur: ghicitor nu e! De aici fa cum crezi de cuviinta happy

Răspuns utilizator avertizat
| DoarEa_7369 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.
Fa tu primul` pas, si restul` e treaba luihappy
Eu asa am facut si a mers.
Succes:*

| Oάηά a răspuns:

Daca ai vrea sa te reinpaci cu el incearca cand te intalnesti cu el sa te bagi in seama cu el, sa ii zambesti, sa'i faci cu ochiul asa ii poti da semne ca ii placi...sau ai mai puta sa te schimbi sa te faci frumoasa sa te imbraci sexy...asa ai putea sa il faci sa se reindragosteasca de tine:*big grin
fundita?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rareori se dovedeste faptul ca toata lumea merita o a doua sansa, parerea mea este ca daca prima oara nu ai fost apreciata, inseamna ca n-a fost scanteia aceea prin care se simta atras de tine. Da sansa altcuiva, nu pierde timpul, viata este scurta