| RAY a întrebat:

Imagineaza-ti ca exista o pastila care iți da ocazia sa ai orgasm pentru toată viata, ai lua pastila asta? De ce nu?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Eu nu as vrea placeri non stop...echilibrul e cel mai bun in viata

16 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

In ce sens toata viata?

| RAY explică (pentru Mosotti):

Pana cand vei muri

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RAY):

Pasarea... mihai viteazu. laughing

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Ai accepta?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai de ce sa nu accept? Daca imi merge treaba pana mor, ai pus intrebare ca si cum cineva nu ar accepta. Cine dracu sa nu vrea sa aiba placere pana moare decat sa-i moara inainte cu 15 ani poate.

| LoveSleep a răspuns:

Bănuiesc că prin "orgasm toata viata" te referi la orgasm permanent.
Nu prea aș vrea să am erecție non stop. Cum m-aș spovedi?

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Nu erectie, semzatia de orgasm.mon stop

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Pai se poate orgasm fara erectie? Ok. Tot nu, ca atunci ar deveni ceva banal. Si enervant. Dar exista boala asta, se numeste "PGAD", cauta pe internet. Si sunt persoane care s-au sinucis din cauza asta, pentru că nu mai suportau.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Nu

| Sofer a răspuns:

Prefer sa am orgasm cand vreau eu. nu imi trebuie pastila.

| sofisis a răspuns:

Asa continuu? Nu. laughing)
Ce ar mai fi wow daca ai sta numai intr-un orgasm non stop?

| RAY explică (pentru sofisis):

Omul nu vrea placeri non stop? Ce vrea omul?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Eu nu as vrea placeri non stop...echilibrul e cel mai bun in viata

| Alexandrionelu a răspuns:

Exista droguri care fac deja asta și le poți lua toată viata, care va fi destul de scurta dacă ai face-o happy Nu suntem proiectați sa rezistam la asa ceva.

| RAY explică (pentru Alexandrionelu):

Eu am obsesie privind hedonismul, îl consider eronat ca filozofie de viata, orgasmul este cea mai puternica plăcere simțita de om, cu excepția cocainei, pastila aia ar fi fericire permanenta, am prefera asta sau o viata ca asta, întrebarea asta îmi călărește gândurile

| Alexandrionelu a răspuns (pentru RAY):

Cocaina este pistol cu apa atât ca senzație cât și ca risc fata de alte droguri. Imaginează-ți cel mai intens orgasm pe care l-ai avut, înmulțește-l cu 10 ca și intensitate și imaginează-ți ca durează peste o oră... Doar că te ucide repede, un an, maxim doi, depinde de frecventa utilizării și de starea de sănătate de dinainte...
Si revenind la întrebarea ta, eu prefer realitatea, chiar dacă de multe ori este de rahat, în loculunor senzații, oricât ar fi ele de intense.