| dEEa_8468 a întrebat:

Imi curge un lichid, alb, transparent din zona de maia jos... p****... ce este ca nu prea stiu :-s p. m cu idul vostru daca vreti sa ma invatati mai multe

Răspuns Câştigător
| Papusik_4304 a răspuns:

Se poate sa fie o racealawinking nu mai umbla dezbracata ma refer cu spatele gol si etchee hee o sa-ti treaca stai linistita.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

O fi lapte!? Esti culmea! De ce nu discuti cu mama ta? Sau cu un medic?

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Hei, e perfect normal.
E unul din cele 3 semne care vestesc menstruatia.
Exista protejslipuri pentru asta, cum exista tampoanele pentru menstruatie.
Sper ca te-am ajutat.

| Raisa a răspuns:

Stai linistita, si eu am, fiecare femeie are. E normal. tie ti-a venit ciclul sau nu? in caz ca nu, poate fi un vestitor XD

| dEEa_8468 explică:

Scuza-ma gigiro dar daca as avea mama as diskutawinking mie mi-a murit mama a

| dEEa_8468 explică:

Da mi-a venit