| Alexskvr a întrebat:

Prietena mea când ma saruta sau este drăgăstoasa cu mine îi curge un lichid transparent din zona intima.
Ciudat asa ceva pentru o fata.
Ati mai întâlnit asa ceva?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal. Se excită. Doar tu nu ai intalnit asa ceva, fiind virgin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are orgasm nu e ciudat, este ca si la tine cand iti dai drumu in pantaloni e acelasi lucru.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ciudat deloc, este un fenomen simplu si natural, se cheama excitare si lubrefiere a vaginului.

Voua vi se scoala cucul cand sunteti excitati, iar la fete se umezeste vaginul.

| sierra1 a răspuns:

Păi e fumos? fata de sărută și tu umbli cu mâinile aiurea...

| Alexskvr explică (pentru sierra1):

Eu sunt cuminte
Ea a spus treaba asta ca se intampla.

| sofisis a răspuns:

Da. Tuturor fetelor le curge acel lichid...mai cititi si voi, mai invatati si chestii utile, nu numai aberatii.

| Paracetamol0lol a răspuns:

E prima ta diduie? Ai multe de încățat băi băiete

| IreneeDiana a răspuns:

…se excita

| steamrogue77 a răspuns:

O data mi-a curs si mie, ce este de facut?

| MrMishu a răspuns:

E pompa de ulei tata... mergi cu ea la mecanic.