| kijkinkijkin a întrebat:

Salut TPU!
Atunci cand sunt excitat imi curge un lichid transparent din penis, eu stiu ca este lubrifiant natural, ca sunt cu o fata si i-am explicat ce e si spunea ca nu a auzit niciodata.
Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te astepta de la o fata sa stie ceea ce se intampla cu penisul unui baiat sau barbat, ca nu-i nromal sa stie ea ce ti se intampla tie cu propria-ti puta!

Tu ca baiat ar trebui sa stii, pentru ca este nromal ca penisul sa produca acel lichid lubrefiant cand penisul intra in erectie, sau sa ai ejaculari spontane noaptea samd.

Sunt lucruri pe care fiecare om trebuie sa le stie despre corpul lui si nu face sens sa intrebi fetele ce se intampla cu puta ta, cand intra in erectie!

| kijkinkijkin explică (pentru Violleta2022):

Nu prea ne intelegem si sunt ceva creieri pe aici, ideea este ca ea a crezut ca mi-am dat drumul ceea ce era prea rapida treaba si eu m-am simtit asa nu stiu cum sa explic; se intamplase prea repede si nu cadea bine pentru mine ca barbat, si am simtit sa-i explic fetei, acel lichid era din urma faptului ca eram excitat si nicidecum nu era vb de ejaculare.
I-am explicat fetei pentru a nu lasa loc de interpretari.

| vlllaaddd a răspuns:

Cati ani ai?

| ShadowBlitzE a răspuns:

Ăla e lichid preejaculator nu lubrifiant natural, ce dracu ai tras pe nas/fumat/băgat la venă/băut/mâncat/visat/debitat de ai ajuns să crezi că lichidul preejaculator e lubrifiant natural?
Legat de proasta pe care o ai în pat, explicăi că lichidul preejaculator e ceva normal și gata.

| kijkinkijkin explică (pentru ShadowBlitzE):

Esti bine?

Lichidul preejaculator are rol de lubrifiant natural, cum a zis el. NU vad de ce te-ai ofticat asa.

| ShadowBlitzE a răspuns (pentru AppleInc):

Sursă?
Și apropo nu mam ofticat ₩_₩

Https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1365-2605.2005.00499.x
"This fluid neutralizes the acidity of the urine residue in the urethra, helps to neutralize the acidity of the vagina, and provides some lubrication for the tip of the penis during intercourse."

| ShadowBlitzE a răspuns:

Da
Doar că sunt bulverstă de faptul că nu ști un lucru pe care ar trebui să-l știi ¥_¥

| Lioninfinite a răspuns:

Sos de barbat